SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pytanie do fizjoterapeutow

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1051 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14707
Odnosząc się do tego materiału Tu wprowadź tekst linku...https://m.

co może być problemem jeżeli chodzi o rozciąganie przywodzicieli ud walczę z nimi od dłuższego czasu i może faktycznie to wina układu nerwowego

Zmieniony przez - 745906 w dniu 2019-03-07 04:45:48

Sila!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1937 Napisanych postów 48713 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 487803
Filmu nie oglądałem bo to nie ma większego znaczenia , przyczyn co jest źródłem problemu może być cała masa od problemów ze stawami biodrowymi, zaburzeniem w sekwencji mięśniowo-powięziowej , ucisk n. zasłonowego w otworze zasłonowym co zaopatruje przywodziciele czy z odc. lędźwiowego kręgosłupa.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1051 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14707
Wiec polecasz diagnostyke w gabinecie fizjoterapeutczynym?? Bylem kiedys u fizjo ale zrobil mi dwa zabiegi ortopedyczne bez badania czy czegokolwiek innego . Porozciagal , zrobil gradowanie(CHYBA TAK TO SIE NAZYWA) i rolowanie ale takto nic nie badal

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1937 Napisanych postów 48713 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 487803
Ciężko mi się wypowiadać za kogoś , ponadto mógł zwyczajnie się pomylić czy być lepszy czy gorszym jak w każdym zawodzie albo uznał że pierw trzeba pracować na objawach bo trwa za długo i są zbyt nasilone, inna sprawa że czasem tych wizyt potrzeba więcej a czasem sporo więcej, jak chcesz możesz dać znać skąd jesteś może będę mógł polecić kogoś sprawdzonego.

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Kujawsko pomorskie Włocławek.

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Niestety nie mam nikogo do polecenia w tym mieście w pobliżu w Toruniu i Bydgoszczy się znajdzie
1

www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena pleców i nóg u kobiety