SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do Sona :)

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
i jak sprawdzales Sonbaty czy na mailu moje zamowienie jest??:) sorka za nachalnosc ale wole sie upewnic na 100 % ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku:) pozdrawiam

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Wszystko gra.
Wysłaliśmy nawet 2 potwierdzenia, jeden wysłał pracownik a drugi ja.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
na maila nic nie doszlo- nie wiem moze przyjdzie z opoznieniem- ale mniejsza z tym -najwazniejsze ze potwierdzenie jest na forum a to mi wystarczy:) Czekam na paczke z niecierpliowscia:)

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
dzisiaj odebralem paczke :) dzieki za szybka obsluge, profesjonalizm i bidon vitalmaxa :D
Mam jeszcze pytanko co do krety vitalmaxa- slyszalem ze aby wyszlo 5 gram nalezy wziasc 2 plaskie lyzeczki od herbaty ze wzgledu na duze mikrorozdrobnienie produktu. Czy to prawda??

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
1 łyżeczke i kawałeczek drugiej

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
dzieki za odpowiedz :) bede bral jedną czubatą to chyba wyjdzie na to samo i od razu do buzi jak radzi Sonbaty :)

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bierz jedną maksymalnie czubatą i będzie ok.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sonbady, pytanie o rabaty?

Następny temat

Co wybrać?

WHEY premium