SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie co do przerwy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
Witam! mam do was ludziska pytanie... bylem jeszcze 3 dni temu na cyklu... prop + meta ... lecz zostal przerwany przez klopoty osobiste o ktorych nie chce sie wypowiadac... zakonczyl sie na 15 strzalach propa (15 x 100 mg) i ok 110 tab mety... moje pytanie brzmi poniewaz nie jestem usatysfakcjonowany efektami(zdarzylem przybrac tylko 4 kg z kilkoma gramami) no ale wyszlo jak wyszlo tez tego NIE CHCIALEM moglbym zaczac kolejny cykl za miesiac (poniewaz ten ktory niedokonczylem byl przerwany po rownym miesiacu) jesli tak to na jakich produktach moge go skonczyc jesli nie to dlaczego nie moge ? wiek 21 lat waga 82 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Powinieneś zrobić mały odblok a gdybyś trochę poczytał dowiedziałbyś się że najlepiej zrobić minimum tyle OFF ile byłeś ON

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
chcialbym rowniez zaznaczyc ze gdybym pociagnol jeszcze z 3-4 tygodnie ten cykl na pewno bylbym zadowolony gdyz (pewnie dzieki diecie) dobrze mi szlo :) na wyciskaniu zrobilem rowne 20 kg sily w seriach (przed konczylem 90 x 6 powtorzen po 4 tygodniach cyklu juz 110x5 :), w lapie jakeis 1,75 cm przyszlo)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo wodą naciągnąłeś początki zawsze są takie piękne

jakieś klomity chociaż podjadłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
no co ty zadnego teraz odbloku nie robilem bo nie mialem w planie skonczyc teraz cyklu... czyli mowicie ze z poczatku zawsze wszystko ladnie wchodzi a pozniej juz ciezej ? ja myslalem ze to sie dopiero rozkrecalo i potem bedzie tylko lepiej

Zmieniony przez - Xpando w dniu 2009-05-31 16:00:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
odpowie mi ktos??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozumiem myślałeś że kg masy i 5kg siły na płaskiej tygodniowo to na dobry start a potem będzie np 5kg masy tygodniowo i 25 kg siły na płaskiej tygodniowo szło ?

dawaj soga to odpowiem

edit: zeby dać musisz profil zmienic np wstawić gdzieś kropkę

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-05-31 16:32:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
ludzie wy potraficie odpowiadac na pytania czy omijac odpowiedz smiejac sie z innych ? nie... myslalem zeby zrobic jakies 70 kg sily na plaskiej i przytyc 50 kg .... ja p******e ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiedziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
skoro wiedziales to po co mnie denerwujesz? myslisz ze jestem szczesliwy ze przerwalem cykl ? ... chce teraz jakos ratowac sie ale mi w tym nie pomagasz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mój sogomierz ani drgnął






































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
jestes tu po to zeby dostawac sogi czy zeby pomagac innym i sie czegos dowiedziec ? chyba moj pobyt na forum mija sie z celem chcialem jednej prostej odpowiedzi czy moge za miesiac wbic nastepny cykl czy nie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska

Następny temat

Stanex 10 razak Działanie

WHEY premium