SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie co do odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1066
Witam mam pytanie jakie polecacie/odżywki po których - zyskuje się szybszą regeneracje i siłę ? nie nabierając przy tym zbyt dużej masy?

Myślałem na NO XPLODE Co wy na to ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nabierze troche masy(tej mięśniowej) i ostra redukcja i bedzie elegancko chciarz ja bym chyba najpierw zaczął od redukcji takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64077
moze byc a daj ankiete

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2201
Nabieranie masy zalezy od diety, a sila zalezy od treningu, suple to tylko dodatki... diete masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
np.kreatyna,Stacki,no boostery,BCAA, ZMA/MZB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1066
Oczywiście w każdym celu treningowym-jest najważniejsza dieta~~ trening nic za nas nie zrobi,jest to tylko zwykły bodziec który kieruje nas w danym kierunku..

Dieta mam może nie typowo masową-ze względu mojej nadwagi,lecz jest to dieta można powiedzieć że na masę, z niską ilością węglowodanów.

Zależy mi na tym aby utrzymać się w miejscu na wadzę i nie tyć więcej/wiem że logiczną sprawą jest przy nabraniu odpowiednio dużej siły- nabranie parę kg w przód przy wadzę,ale wole aby ten skok wagowy był ok 1-2kg niż 4-5kg rozumiecie ?

Staż: 12/14miesięcy
Wiek: 17lat
Waga: 95kg
Wzrost: 183/5cm

Słyszałem że xplode jest dobrym suplem do nabrania siły-jak i pompy treningowej i szybko regeneruje nas.. podobno nie jest to produkt typowy do robienia masy..

Macie jeszcze jakieś inne propozycje oprócz xplode ? może coś tańszego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64077
podoba mi sie Twoje podejscie 1 na 100 sie tu trafi ktory kuma cos.. bierz zwykla kreatyne monochydrat ja bym tak zrobil.to czy bedziesz tyl czy nie bedzie zalezec od kalorycznosci wiec sam bedziesz manipulowal a kreatyna jak najbardziej sie tu nadaje i jesli nic wczesniej nie brales to mono sie spisze w 100%
pozdro

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1066
Rozumiem czyli coś takiego mam zakupić "KREATYNA SCITEC 3OOG MOCNY MONOHYDRAT" cena przystępna,i myślę że jak na start-z odżywkami nie za ostro zaczynam biorąc kreatynę.. Co prawda wcześniej brałem HMB i raz na spróbowanie "zażyłem" xploda-byłem zadowolony z szybkiej regeneracji i wiem że jego cena jest warta..

Co do kreatyny jak to się ma w praktyce,po przestaniu jej brania duże spadki się odnotowuje ? ,czy po prostu wszystko normalnie się utrzymuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64077
wszystko zalezy od Twojej diety treningu jednak zawsze po cyklu i tak musisz mniej intensywnie cwiczyc

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie powinno się róznić ja brałem z Vitalmaxa stoi 31zł na cykl 6-tygodniowy ja bardzo chwale sobie ten produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1066
Czyli podczas brania kreatyny "gdy będę robić" cykl 3-miesięczny mam ćwiczyć bardzo intensywnie wg.swoich możliwości fizycznych

Po cyklu-mam swoją intensywność zmniejszyć "delikatnie" i potem dochodzić do efektów jakie osiągałem przy kreatynie zgadza się ??

Czyli wielkich spadków nie odnotuje przy rozsądnym odżywianiu...

Jeśli przestanę brać/kreatynę moje efekty się nie cofną bardziej niż te które osiągłem przed braniem kretyny ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 236 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2201
Nareszcie ktos kto wie o co chodzi z dieta... :) Jelsi chdozi o kreatyne to sugeruj sie ceną... bo w zasadzie kazde mono jest dobre... na peirwsz yraz mysle ze zielony vitalmax bdzie sii, albo mega capsy olimpa... mozesz jeszcze wrzucic AAKG+cytrulina dla poprawy jakosci treningu.
CO do efektów.. nei cofną się :)

Zmieniony przez - JAROCH1 w dniu 2009-03-04 22:32:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch

Następny temat

co wybrać

WHEY premium