SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie apropo OLEJU LNIANEGO

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
Witam

Mam pytanie co do przenoszenia/przechowywania oleju lnianego...

Wyczytalem ze najlepiej trzymac go w ciemnej butelce w lodówce żeby nie tracił swoich własciwosci...natomiast tutaj pojawia sie moje pytanie ...

Co jesli idę do pracy na powiedzmy 10-12h (i w pracy jem dajmy na to 4 posilki i do niektorych dodaje 1-2 lyzki oleju lnianego) ?
W pracy nie mam lodówki więc nie wiem czy jesli bede przez caly dzien nosil w torbe w ciemnej butelce ten olej lniany , ale trzymał go w temp pokojowej czy to bedzie ok ?

Zupełnie nie wiem jak pogodzić sposob przechowywania oleju lnianego podanego na etykiecie z tym że musze go zabrać ze sobą do pracy na 10-12h w ktorej nie mam lodowki...

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Nie dawaj więc go do posiłków w pracy, daj np. oliwę, a olej lniany do innych posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7267
pracuje 12h/d wiec praktycznie czas w ktorym nie śpie jestem w pracy + dojazdy...wiec nie bardzo wiem jak to rozwiazac

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 miesięczny ambitny cel challenge -czekam na feedback:)

Następny temat

Krewetki - surowe

WHEY premium