SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie - Odnosnie poprawy jakości

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24656
Witam

Męczy mnie problem mianowicie taki ze rok praktycznie silki na oczy nie widziałem z powodu urazu stawu , i widomo jak sie nie ćwiczy to dieta kuleje. Obecnie ćwicze 3 tydzien systematycznie ale męczy mnie zbędny fat , czy robiac mase jakościową i solidnie trzymajac sie diety mozna dorzucić tak 2-3 tygodniu areoby ? Czy dalej bede łapał masę i czy jest sens ?

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
można na masie areoby robić ale zależy to między inymi od budowy ciała. Robiąc niezbyt intensywne mase zła piesz i możliwe że czystszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24656
FOtki w profilu i w linku ... tam waze 95kg gdzies obecnie 105kg chce tak trzymać tą stówkę ale zeby troche fatu poleciało bo +10 kg fatu to nie za dobrze miecho sie prezentuje.

To jak myslisz dodać areoby takie lajtowe 2-3 tydzien zeby było widoczne poprawienie jakości ?

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z rozpiska!

Następny temat

PO 1 ROKU OGÓLNOROZWOJUWKI CO DALEJ?

Wiecej