SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie, problem, obawa. Lanki

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Witam mam do Was takie pytanie , czy korki mające trochę piasku pomiędzy podeszwą (nie wiem jak to się nazywa, zdjęcia załącznik)a... czymś tam nie rozkleją się ?
I jeszcze czy piasek w tych korkach tzn. lankach też nic groźnego nie powoduje ? ;D
Sory, że takie głupie pytania, ale to są moje pierwsze korki i to za 230zł, więc nie chcę ich jakoś zniszczyć, pozdrawiam.
Z góry dzięki.













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17456 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196507
One są zwyczajnie lekko brudne,jak Ci przeszkadza to, to przetrzyj wilgotnym patyczkiem do uszu/szmatą...

A jak będą się miały rozkleić to zrobią to tak czy siak

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-04-16 20:15:30

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
W tych butach grałem dopiero pierwszy raz ;D. Ogólnie to mi to nie przeszkadza, ale jeżeli ten bród ma się przyczynić do rozklejenia butów.. Czyli, że jest możliwe rozklejenie się butów poprzez piasek ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
W tych butach grałem dopiero pierwszy raz ;D. Ogólnie to mi to nie przeszkadza, ale jeżeli ten bród ma się przyczynić do rozklejenia butów.. Czyli, że jest możliwe rozklejenie się butów poprzez piasek ??
Spróbuje patyczkiem do uszów to wytrzeć, bo szmatką coś nie chciało zejść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17456 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196507
W 100% tego pewnie nie do czyścisz,taki urok już białych butów (gdyby były całe czarne nawet byś nie zauważył tego pewnie).

Jeżeli buty są dobrze zrobione to imo nie powinomieć to jakiegoś wielkiego wpływu...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Ok, a jeżeli jednak (OBY NIE!!!!!) buty pękną w tym miejscu i zwrócę je na reklamacje i jej nie przyjmą? Czy wgl. mają prawo nie przyjąć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Ok, a jeżeli jednak (OBY NIE!!!!!) buty pękną w tym miejscu i zwrócę je na reklamacje i jej nie przyjmą? Czy wgl. mają prawo nie przyjąć??
Buty po meczu czyszczę chusteczkami nawilżanymi dla dzieci lub trochę mokrą szmatka, dobrze ?? Czy jeszcze czymś czyścić ?
Sory za 2 posty ;/

Zmieniony przez - Master_ w dniu 2013-04-17 19:24:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17456 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196507
Ok, a jeżeli jednak (OBY NIE!!!!!) buty pękną w tym miejscu i zwrócę je na reklamacje i jej nie przyjmą? Czy wgl. mają prawo nie przyjąć??
No to jeżeli uznasz że powinni je przyjąć bo buty rozwaliły się z nie twojej winy ,to lecisz (o ile Ci się bawić chce) do rzecznika praw konsumenta w twoim mieście (za free jest) i załatwiacie sprawę.

Buty po meczu czyszczę chusteczkami nawilżanymi dla dzieci lub trochę mokrą szmatka, dobrze ?? Czy jeszcze czymś czyścić ?
http://www.wbutach.pl/topic/499-pielegnacja-butow-pilkarskich/
Poczytaj

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Ok, ale czy mogę pastować buty , które nie są ze skóry ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17456 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196507
Nie przejrzałeś dokładnie linku który wkleiłem,prawda?

[ Pamiętaj o oczyszczeniu i wysuszeniu obuwia po każdym użytkowaniu. Do czyszczenia obuwia ze skór naturalnych używaj płynów i cleanerów do skór, np. Universal Cleaner Tarrago. Do obuwia z materiałów syntetycznych używaj wilgotnej szmatki.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 123
Nie no masz poważny problem, może to grozić upadkiem ze skutkami: skręcenie karku, połamanie wszystkich kończyn oraz na skalę masową krwotok wewnętrzny. Powinieneś skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Najlepiej przestań w nich grać i kup nowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wymienianie butów

Następny temat

Absencja w meczu

WHEY premium