SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania dwa

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1363
zauważyłem , że Ty marmur wszystkowiedzący geniuszu czepiasz się każdego , idealny Ty mądralo , źle zrozumiałem nikt na to uwagi nie zwrócił , tylko wiadomo , że Ty musiałeś . Teraz jak Ty coś źle doradzisz to zobaczymy .

Zmieniony przez - Bodyjob w dniu 2013-01-23 17:39:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 602 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16781
lokatyyy
No nie widzę tu filozofii... Jak sztanga leży na barkach to ręce wyżej od poziomu sztangi, skrzyżowane i trzymam sztangę nachwytem. Nie wiem jak inaczej to napisać: że trzymam sztangę rękami od góry O.o?

no ten opis jest powalajacy :D wiesz w ogole co to jest krzyzowanie rak? popatrz na google :D ale to dobrze wymysliłes nowe swietne cwiczenie....powiem ze wrecz nie do zrobienia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15431
Ziomek nie wiem o co Ci chodzi... spinasz się nie potrzebnie, obrażasz ludzi. Weź wyluzuj.

To jeśli jesteś taki obeznany to jak nazwiesz to inaczej?

Jeszcze nikomu nie zaszkodziło bieganie o 5.50 rano ;)

Treningi o 5.00 rano nie zabiją!

K7L7 na Steam

http://www.tinyurl.pl?TbS5Rap1

http://tnij.com/qq1YU 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1363
marmur śmieszny jesteś wiem już po co założyłeś tutaj konto , żeby spinać się do wszystkich o byle co , bo nie masz co pisać bo Ty nie pomagasz tylko się czepiasz każdego , posty Ci lecą , pozdro . Jeszcze jakbyś przynajmniej komuś pomagał to byłoby dobrze

Zmieniony przez - Bodyjob w dniu 2013-01-24 10:53:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
juz spokojnie, tam są chusteczki....idź do mamy. Jeszcze o tym napisz do bravo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nawet autor tematu Ci zwrócił uwagę , oj nie dobrze nie dobrze że nie wiedział jak określić ćwiczenie to musisz mu coś dopowiedzieć ? nie możesz normalnie napisać ??

Zmieniony przez - Bodyjob w dniu 2013-01-24 18:04:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
haha co za żałosc teraz bedzie latał za mna po kazdym temacie i wypisywał brednie :D jak to mówia - takie zachowanie jest żałosne i dziecinne....czyli jednak trafiłem idealnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie w każdym temacie , bo tutaj pierwszy napisałem ..to jak możesz tak napisać . Dziwne . Bez spamu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blaszany garaż a drążek sufitowy?

Następny temat

Jaką wybrać ławkę

Fruzelina