SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do Andrzeja Kołodziejczyka

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27145

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5759
Andrzeju chcialbym zapodac sumplement DAA. Stosowal bym przez okres powiedzmy 5 tyg.
Ale z tego co wiem podnosi troche prolaktyne... Co bys poradzil stosowac dodatkowo? I stosowac po kuracji na DAA czy w trakcie?? Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Podnosi troche prolaktyne ale nie ponad wartosci referencyjne (pod warunkiem że jestes zdrowy i nie bierzesz innych "odżywek")więc nie potrzeba przymowac nic dodatkowo,ale jeżeli się obawiasz możesz zrobic badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5759
Ok rozumie. Zadnych dodatkowych ''odzywek'' nie biore :)
Dzieki i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
panie Andrzeju czy uważa pan ze twaróg jest w 100% pełnowartościowym białkiem i można go śmiało włączyc do diety a gadanie o tym ze ma nie pełny aminogram ,zatrzymuje troche wody pod skórą,ze zalega gdzies tam śluz to bzdury ?

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2013-03-19 23:40:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Twaróg jest ma pelnowartściowe bialko,a niepełny aminogram to bzdury.Lepiej wybierac chudą wersję.Sam po za sezonem lubie zjesc 300gramową porcję białego sera bo jest fajnym urozmaiceniem w diecie.Przed zawodami unikam bo trudniej uzyskac cienką skore,ale dla zwykłego bywalca silowni ktory nie robi skrajnej definicji twarog tez nadaje sie w okresie redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5759
A Andrzeju zapytam jeszcze bialko hi anabol protein moge laczyc w jednym szejku z kreatyna creatine powder? Oczywiscie rozrabiane z woda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Możesz łączyc.Sa przecież preparaty z bilkiem i kreatyna więc nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 770 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21771
Witam, mam do Pana pytanie.
Chodzi mi o to ze głównie do tej pory tronowalem na dużych ciężarach jak dla mnie i trochę były to ruchy uszukane Zarzucanie itp. Moje pytanie, czy mogę tak obciąć nagle ciężary i wykonywać ćwiczenia z mniejszym obciążeniem i skupić się głównie na technice np. tydzień temu robiłem uginanie ze sztanga 43kg 5pow. I czy na kolejnym treningu mogę zrobić z mniejszym ciężarem i zwiększyć ilość pow. Do 10-12?

Zmieniony przez - kaktus96 w dniu 2013-03-24 22:06:33

Każdego dnia jestem coraz większy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Po pierwsze jeżeli nie czujesz pracy mięsnia podczas treningu trenujesz z za dużym ciężare.
Po drugie zakres powtorzen w jakim rozwijamy mięsnie to 6-12,mniej to trening sily.
Po trzecie mozna a nawet trzeba cyklicznie zmieniac cięzary np kilka tygodni mniej 6-8,kilka tyg więcej 8-15,lub jeden trening mniej a nastepny więcej powt.Ja bardzie plecam pierwszy sposob
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Magnesium Citrate

Następny temat

Alexey Lesukov on tour 2011

WHEY premium