SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do Andrzeja Kołodziejczyka

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27150

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Czy 5g BCAA wystarczy przy wadze 78kg i ok 17-18%bf ?

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
5 gram na porcje wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 464
Mam prośbę chciałbym żebyś mi polecił dobre połączenie odżywek przed treningiem i po treningu regeneracyjnych i odrazu czy polecasz jakiś spalacz czy jakiś testowałeś na sobie i jakie były efekty z góry dzięki:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Przed treningiem dobrze jest przyjąc porcję bcaa i glutaminy.Mozna dodac kilka gramow argininy i kreatyny,lub przyjąc porcję stacka przedtreningowego np Stanofusion czy Plutonium.Po treningu po pierwsze węglowodany i szybko przyswajalne bialko serwatkowe.Mozna wymieszac carbo Plus z Whey C-6 w proporcji 2:1.Jeżeli budżet pozwala można skorzystac ze stacka potreningowego wymieszanego z carbo i wtedy samą serwatkę przyjmujemy po 20min.
W przygotowaniach uzywałem thermodyna i bylem zadowolony z rezultatow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam serdecznie, mam takie pytanie. czy na redukcji można robić same interwały, czy lepiej dodać aeroby do tego? szczerze mówiąc, wolałabym same interwały, bo zależy mi na ochronie mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3171
Panie Andrzeju czy stosował/-uje Pan zamienność ćwiczeń w poszczególnych partiach na przestrzeni tylu lat treningów?? Chodzi mi dokładnie o sytuacje gdy dane ćwiczenie "znudzi" nam się i zamieniamy je danego dnia na inne. Ćwicze od 8miesięcy z partnerem, od czasu do czasu którys z nas rzuci hasło i przykładowo zamiast bramy na klatke jako ostatnie ćwiczenie zrobimy tego dnia hammera. Są to oczywiscie sytuacje sporadyczne, z tad moje pytanie: czy ma to sens, czy mięsień zareaguje na taki "chwilowy" impuls. Z tego co wiem przykładowo Lee Haney badz jeszcze kilku zawodników najwyzszej klasy, kazdy trening traktowali inaczej i wprowdzali za kazdym razem modyfikacje. dziekuje za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Mój każdy trening zawsze różni się od poprzedniego.Nie ma tam przypadkowosci bo jest jakas baza ktorej się trzymam ale zawsze cos musi się róznic.
Przykladowo przy treningu klatki najczęsciej zaczynam od wyciskanie sztangi na skosie potem jakies cwiczenie rozciągające np butterfly lub rozpietki ktore moge stosowac wymiennie,nastepnie wycisk na plaskiej i kończe krzyzowaniem linek.Na nastepnym treningu krzyżowanie moge zrobic jako drugie cwiczenie i zakończyc butterfly.
Przy grzbiecie na jednym treningu moge wioslowanie robic podchwytem na nastepnym nachwytem itd.Na każdym treningu zaskakuje mięsnie chociaż są cwiczenia które wykonuje na każdym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Jeszcze kwestia interwałów i aerobów.Tutaj każdy ma swoje preferencje.Ja osobiscie wole robic tradycyjne aeroby żeby miec energie na trening silowy który jest podtawą dla kulturysty.Interwały są intensywniejsze,spalają więcej kalorii ale mogą zubożyc zapasy glikogenu.Jeżeli intensywny trening siłowy nie jest dla Ciebie priorytetem interwały są bardzo dobrą metodą na spalanie tkanki tłusczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 551
posiłek 1 7;00
120g platków owsianych górskich mielonych
2 całe jajka i jedno białko
10ml tłuszczu oleju lnianego
owoc

posiłek 2 10;35
100g pierś z kurczaka
chleb żytni 100g
warzywa
owoc

posiłek 3 13:15
Tak jak posiłk 2

posiłek 4 15:00 1godz. przed treningiem
tu dam
300g warzyw
100g ryż brązowy
100g pierś z kurczaka

posiłek 5 18:00 po treningu
Banan
60g płatków owsianych
2 białko jaja

posiłek 6 21:00 na noc
200g twarogu chudego
20 g orzechów włoskich

178cm wzrostu waga 63-64kg Cel masa rano do śniadania dodaje witaminy
Jakę ewentualnie zmiany byście wprowadzili Pozdrawiam
staż 2 mc

Never back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Ja bym dołożył trochę białka do śniadania i przede wszystkim do posilku potreningowego gdzie przyjmujesz 2 bialka jajek a to jakies 6-7gram bialka.W posilku potreningowym powinno znalesc się chociaz 30g bialka najlepiej w formie szybkoprzyswajalnego bialka serwatki.W miarę jak bedziesz bardziej zaawansowany treningowo zwiększ porcję mięsa do 150g na posiłek.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Magnesium Citrate

Następny temat

Alexey Lesukov on tour 2011

WHEY premium