SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania czysto praktyczne....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Główny problem- nie mam możliwości w porze obiadowej zjeść ciepłego, robionego w domu posiłku. Mogę sobie na niego pozwolić dopiero około godziny 17. Pytanie moje brzmi czy jeżeli nie dostarcze organizmowi nic
ciepłego oprócz herbaty do 17-18 to może być niezadowolony? Od godziny 6 rano, niestety. planowane mam jeść w godzinach 6, 10, 14, 17, 19 ( w przybliżeniu) No i nie bardzo mam pomysł na taką "kanapkę" jako główny posiłek (tj.ten o 14), zimną i w dodatku najlepiej z małą
ilością węglowodanów, gdyż planowałam przejść na SKD, ale nie wiem czy w takim wypadku jest to możliwe. Nie mam dużej wiedzy w tym zakresie, moja wyobraźnia jest chyba rozwinięta w innym kierunku, dlatego prosiłabym
o jakieś pomysły.


I jeszcze pare innych pytań,

1. jak to jest z wodą gazowaną smakową? Wykluczyć?
2. Co ma do diety kawa? mogę pozwolić sobie na 3 w ciągu dnia? :P
3. Codziennie spożywany słodzik jest niezdrowy? ( w ilości ok. 1-2 tabletek)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
mozesz jesc ciepły posiłek o 17, ale w pracy/szkole/uczelinie czy gdzie tam jestes stara sie jesc co jakeis 3 h, nawet kanapki moga byc, stara sie dostarczac białka




1. jak to jest z wodą gazowaną smakową? Wykluczyć? // jak nie ma kcal to mozesz pic ale nie ciagle bo duzo chemii ma
2. Co ma do diety kawa? mogę pozwolić sobie na 3 w ciągu dnia? :P // kawa moze byc, nie wiem czy 3 to nie za duzo ale diety ci nie popsuje
3. Codziennie spożywany słodzik jest niezdrowy? ( w ilości ok. 1-2 tabletek) // wiadomo jest to chemia ale w takich ilosciach to sie nic nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Dlaczego SKD? Nie masz zamiaru ćwiczyć?
Nie ma głównego posiłku Kalorie staramy się rozłożyć równomiernie w ciągu dnia. Skoro węgle są ograniczone to warzywa + mięso (np.pierś z kurczaka) lub twaró + oliwa lub makrela lub np. ser żółty. Jest dużo możliwości.

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na zwalczenie tłuszczu ? Oceńcie!

Następny temat

Co mam zjesc za godzine :P

WHEY premium