SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania, oceny, podpowiedzi...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348


Mam kilka pytań z pogranicza silowni-fitness-sportu.
Nie podobają mi się sylwetki kulturystów. Wolę coś w stylu ,,mocnej" sylwetki fitness lub kulturystyki ale w tych niskich wagach. Załączam zdjęcie które znalazłem w internecie kolesia który wg mnie dobrze wygląda, ale mógłby mieć lepszy brzuch.


1. Ostatnio uświadomiłem sobie, że strasznie dużo ludzi wali SAA ale nie przyznają się do tego. Zastanawiam się jaką sylwetkę można zbudować bez SAA z samą dietą, ćwiczeniami na siłowni i aerobami? Chodzi mi o wagę i wymiary osoby około 180-185cm wzrostu która ma przeciętną genetykę.

2.Zakładając, że ktoś ma przeciętną genetykę, je nieźle ale mogło by być lepiej (taka dieta na 80%) ile czasu może zająć budowanie sylwetki gościa ze zdjęcia? (zakładając, że inne partie ciała są też ćwiczone)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Zalezy od czego startujesz, ale przyjmujac ze wazysz np 80kg, to wydaje mi sie ze do takiej sylwetki w 2-3 lata mozna dojsc. Dolaczajac rozne odzywki Przy przecietnej genetyce

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
3. Kiedy miałem 30cm w łape myślałem sobie ,,kurde, fajnie było by mieć 35, taka łapa to już wygląda". Kiedy osiągnąłem 35 myślę kurde 35 to nic ciekawego, wygląda to nijak, fajnie mieć 40cm, teraz mam 40 i myślę, że 40cm to g**** ale 45 mi wystarczy. Czy to sie kiedyś skończy czy ja zawsze nie będę zadowolony ze swoich wyników siłowych, wymiarów, poziomu BF itd?

Na inne pytania też odpowiadajcie, jestem ciekaw opinii innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
csc zawsze tak jest, ze jak już coś osiągniemy to znów chcemy więcej masy i siły. Ten Sport polega na ciągłym doskonaleniu swojego ciała.

Pozdro

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
Napisze Ci tak, nie wiem jaka jest granic robienia sylwetki na sucho, bo sam z ciekawości chce to sprawdzić, ale 50cm na sucho w łapie jest osiągalne. Powyżej tej granicy nie znam nikogo kto to zrobił, więc jak Ci będzie mało to sterydy, ale 50 cm nie jednego by zadowoliło. ;) Nawet na suplach można 50 cm przekroczyć, tylko zależy to od twojego organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
nie no, 45 wydaje mi się już i tak dużo przy bf okolo 10-12%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
1.Jak daleko można zajść bez SAA? Bardzo,bardzo daleko jeżeli poświęcisz temu swoje życie (w tym duże ilości pieniędzy i jeszcze większe czasu).Sylwetke kolesia ze zdjęcia można osiągnąć bez wspomagania bez problemu (tym bardziej że jest zalany dość solidnie i ma cieniutką klate).
2.Zależy od jakiego poziomu startujesz.Jeżeli jesteś wychudzony i masz 30cm w bicku to dobre kilka lat (4+) poświęcenia i ciężkiego treningu.Jeżeli na wstępie ważysz 100kg i Twoim głównym problemem jest nadwaga to dałoby sie w -bardzo ciężki- rok-półtora to zrobić (zakładając profesjonalny trening,diete i suplmenetację)
3.Mało możliwe że to sie kiedyś skończy:)Zawsze będzie "coś" do poprawy:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stara koszulka, gruby łańcuch

Następny temat

Kettlebell - filmiki z ćwiczeń z odważnikami.

WHEY premium