SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania, co do treningu domowego

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 181
Witam Was. Nasuwa mi sie kilka pytan, na ktore prosilbym abyscie udzielili mi odpowiedzi.

Pytanie 1: Ze wzgledu na czas w ciagu tygodnia. Chcialbym cwiczyc mozliwie 1 lub 2 partie miesni jednoczesnie. Mysle o brzuchu i np klatce piersiowej lub kapturkach np. A tylko 2 partie dlatego ze nie mam za dnia ani w tygodniu znowu tyle czasu, by ciwczyc wszystkie partie miesni. Czy nie ma zadnych przeciwskazan, aby trenowac tylko 2 partie miesni ?

Pytanie 2: Co polecacie, durzucic pare groszy i zdac sie na specjaliste i poprosic o diete by mi ulozono, czy moze samemu probowac pomimo braku doswiadczenia?

Pytanie 3: Moze rusze tutaj taka dziwna kwestie. Ale naleze do osob, ktore maja problemy z przytyciem i chudnieciem. Moge zjesc 1 danie, np obiad na caly dzien i waze ciagle 75 bo i tak nie schudne. A moge jesc i jesc ciagle po 7-8 posilkow dziennie i przytyje z laski swojej 0,5 kg. A wiaze sie to z tym, ze po obiedzie od razu po kilku minutach za przeproszenie musze isc do toalety. Co wrzuce w siebie za jedzenie, wychodzi zaraz. Czy nie bede zmuszony brac przez to jakis suplementow?

Zmieniony przez - benyn w dniu 2013-01-25 00:03:35

Zmieniony przez - benyn w dniu 2013-01-25 00:11:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1643 Napisanych postów 29384 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262398
ad 1) chodzi Ci o trening dzielony?

ad 2) samemu,masz na forum mnóstwo diet. Kase przezznacz na jakieś ciężary

ad 3) Czy nie bede zmuszony brac przez to jakis suplementow?

po co,za przeproszenie i tak je wysrasz

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 181
1.Myslalem zeby np w pon i czwartki np. 1 partie - a srody i soboty np inna partie.
2.Okej wlasnie kupilem MAGNUS POWER Drążek do ściany 6 chwyt GRAND 67CM. Co o nim sadzicie ? I chce kupic ciezarki wlasnie, ale jakies konkretnej firmy polecacie?
3.No ale sa jakies shakery czy tam shakie czy ze tak powiem inne jakies w proszku suplementy, po ktorych nie idzie sie do toalety bo nie jestes najedzony ze tak ujme :)

Zmieniony przez - benyn w dniu 2013-01-25 14:34:32

Zmieniony przez - benyn w dniu 2013-01-25 14:43:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amatorskie zawody kulturystyczne

Następny temat

Efekty nikłe.

Whey vit