SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Push Pull Legs 6dniowy na cyklu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 503
Dane Podstawowe:
Wiek: 26
Wzrost: 189cm
Waga: 90kg
BF: 14%+/-
Staż treningowy: 5lat
Cel: masa, siła
Dieta: aktualnie 3300kcal
Wyniki siłowe:
BP: 120kg
DL: 170kg
Squat: 150kg

Witam, jako że od dłuższego czasu nie notuje żadnych postępów siłowych, od czerwca planuje wejść na enana 600mg tygodniowo. Aktualnie ćwiczę planem Góra/Dół/-/Góra/-/FBW/-, ale na cyklu chciałbym zacząć trenować 6razy w tygodniu. Myślałem nad takim planem Push/Pull/Legs 6razy w tygodniu:





Zmieniony przez - kojot09 w dniu 2022-05-19 14:53:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30753 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869851
Nawet na cyklu 6 dni treningowych w tygodniu to w większości przypadków będzie za dużo, szybko doprowadzisz do przetrenowania. Poza tym plan słaby, nogi bardzo olane, na resztę partii stanowczo za dużo, jeśli mówimy o skali tygodnia. Na jednym treningu pull masz tyle serii na biceps co na same czworoglowe. Sporo do poprawy tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poszukaj na necie john meadows gamma bomb zrobi robotę bo bazuje na RPE i jak wykonujesz poprawnie to tego się nie da spieprzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 503
Siedziałem dzisiaj troche nad planem, poczytałem parę artykułów i oberzałem trochę filmów na temat budowania planu treningowego, MAV, MEV, ilośći serii itp. Chciałem zmnieszyc z 6dni do 5dni treningowych i wyszła mi oto taka hybryda PPL/UPPER LOWER.





Zmieniony przez - kojot09 w dniu 2022-05-20 22:42:48


Zmieniony przez - kojot09 w dniu 2022-05-20 22:47:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30753 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869851
Ten trening wydaje się być dużo lepszy. Na pewno lepiej dobrana jest objętość na każdą partię mięśniową. Może jedynie w drugim treningu nóg dodał bym coś na czwórki poza przysiadami, no i gdzieś wepchnął chociaż jedno ćwiczenie na pośladki, na przykład hip thrust. Rozkład dni jest ok, nic że sobą nie koliduje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 503
prz1993
Może jedynie w drugim treningu nóg dodał bym coś na czwórki poza przysiadami, no i gdzieś wepchnął chociaż jedno ćwiczenie na pośladki, na przykład hip thrust. Rozkład dni jest ok, nic że sobą nie koliduje.

Postaram się dodać jeszcze przysiad bułgarski w tym drugim dniu nóg. Wielkie Dzięki za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozgrzewka przed i po treningu.

Następny temat

Masa a brzuch

WHEY premium