SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pulchniutkie pszenne placki [MĄCZNE]

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
może ktoś skorzysta może nie i tak wrzucę , przepis nie nada się dla tych co teoria opiera się na kurczaku z ryżem ale mam nadziej że nie tylko tacy tu zaglądają ,więc do roboty .


-600-650 g mąki . tu ustalacie sami tak aby ciasto się nie kleiło do ręki przy zarabianiu ( oczywiście że pszenna nada się najlepiej )
-żółtko x1
-500 g kefiru/maślanki
- łyżeczkę : soli , sody i cukru

Najlepiej będzie wszystkie składniki najpierw dobrze połączyć w misce, a potem na stolnicy wyrabiacie aż będzie gładkie jak pupcia niemowlaka teraz dajcie mu chwile niech podrośnie a jak już się to stanie to rozwałkowujecie na grubość ... nie ważne jaką i tak urosną , tniecie na dowolne kształty i smażymy na rozgrzanej patelni ( jak macie dobry sprzęt to i bez oleju się usmaży ) trzymacie na ogniu do zrumienienia i druga strona to samo .Co najważniejsze ,mogą leżeć nawet tydzień a i tak są zjadliwe ,ciut podeschną ale smak pozostanie Więc jak ktoś się przekonał to do roboty i wrzucać fotki do oceny


















Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-11-09 13:23:24

Piękno jest w prostocie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Ekstra!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Łap soga! Przy najbliższej okazji spróbuję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
i ode mnie również

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1783
Pójdzie test... być może jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
często takie robiłem, ale nie pomyślałem że to aż przepisu wymaga

SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3824
Napisz wartosci odzywcze :) sprobuje w nast weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
makro będziesz miał zależnie od ilości mąki jaką wykorzystasz

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
ile to mniej więcej wyrasta? bo nie wiem czy robić przed czy po treningu

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
jak zarobisz ciasto to 20-30 min i jest cacy

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
zrobione




Zmieniony przez - poskramiacz_tluszczu w dniu 2014-11-10 14:41:28

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jesteśmy Bóg wie gdzie ?! Alkohol leje się! Aeaooo, wódeczko moo oeoo-kulturka!

Następny temat

Kurczak curry z ananasem

Wiecej