SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski o odżywkach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5462

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Zacznę od tego że oglądałem kiedyś w TV wywiad z Mariuszem Pudzianowskim. Mówił jak i kiedy trenuje, jak wygląda ogólnie cały jego dzień i co je.

Powiedział coś takiego, nie będzie to słowo w słowo ale chodzi o to : " Jem normalnie, nie stosuje jakiś wyszukanych diet, jem to co lubię. Gdybym chciał dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość białka, węglowodanów, witamin, tłuszczów, minerałów to poprostu nie miał bym czasu tego wszystkiego zjeść a co dopiero przygotować. Jem normalnie to co lubię, ale spożywam dużo suplementów, odżywek, które dostarczają mi tego wszystkiego co organizmowi jest potrzebne przy takim treningu ."

Potem był dalszy ciąg wywiadu gdy stał w kuchni a na stole stało chyba z 10 pojemników ( jak nie więcej )i torebek z przeróżnymi odżywkami, witaminami, suplami itd itp.

Stąd moje pytanie. ja mam bardzo mało czasu na jedzenie. Próbowałem no ale nie dam rady wszamać tyle jedzenia ile bym musiał, do tego brałem przez 1,5 miesiąca odżywke białkową WPC Protein i .... schudłem o 3 kg , spadły mi boczki ale mięśnia nie urosły ani o minimetr. Zaznaczam że od 2 tygodni pije tą odżywkę z tłustym mlekiem i dalej bez zmian.

Ogólnie nie cierpię na brak kasy więc tu pytam się : czy jedząc normalnie, czyli jak przeciętny kowalski ALE DO TEGO :

Kupić sobie dobrego Gainera + odżywke białkową i pić to w pracy oraz ogólnie podczas całego dnia. Jeśli Gainer + białko np WPC Protein to za mało to poradźcie co mam jeszcze kupić. Bo na odpowiednią diete nie mam czasu ... niestety.

Pozdrawiam Rufi

Zmieniony przez - Rufi190 w dniu 2010-10-21 15:20:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
NIE MA PYTAŃ GŁUPICH, SA TYLKO GŁUPIE ODPOWIEDZI. - a przysłowa są mądrością narodów


... które własnej mądrości nie mają

Prawda jest traka Rufi - że piszesz na około i miejscami od rzeczy ten temat zamykam, potem skasuję. Zapoznaj się z zasadmi panującymi w tym dziale i założ temat z klarownymi pytaniami i lakonicznie przedstawionym problemem. Bo tutaj zrobił się niepotrzebny spam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
dodatni bilans kaloryczny i urosniesz
skad mamy wiedziec czy Ci to 'przecietne' odzywianie wystarczy jak nie wiemy ile tam kcal i b/t/w?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, Pudzian na pewno urósł od tego co lubi + odżywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Może lubi cukierki o smaku metki

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Załóżmy że przeciętny kowalski je na śniadanie, w pracy i są to 4 kanapki z serem na klap czyli 8 kromek. W domu na obiad o 16;00 je 200g. kotleta schabowego z ziemniakami a na kolacje 300g kiełbasy gotowanej z chlebem , a czasem golonko, do tego piwko.

Taki Przeciętny Kowalski waży ponad 100kg, ma ponad 190cm wzrostu i pracuje fizycznie, czasem 8 a czasem 12 godzin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Pytam się poważnie i proszę bez głupich dowcipów bo na prawde jestem ciekaw jak by to podziałało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
Porównujesz przecietnego Kowalskiego ktory potrzebuje 2500Kcal do Pudzianowskiego który potrzebuje 7tys Kcal hmmm to pozdrawiam...


Jak nie masz czasu na Dietę to nie masz czasu na kulturystykę

LIVE IS BRUTAL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Life a nie live jajek. Jak używasz angielskiego to chociaż poprawnie.

A co .. z gainerów + normalnego żarcia nie można dostarczyć organizmowi 7 tyś Kcal/ dzień ??

Poza tym ja nie potrzebuje 7 tyś, myślę że 4 tyś mi wystarczą, no może 5 tyś Kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
Moim zdaniem live
Poczytaj tematy podwieszone z działu odżywianie, wylicz zapotrzebowanie kaloryczne, zapotrzebowanie makroskładników B/T/W, ułóż dietę, ćwicz i urośniesz...
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html

Zmieniony przez - Jajek125 w dniu 2010-10-21 15:59:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
Moim zdanie Life
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
Dobra wyebaem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co po CP

Następny temat

Jakich Blenderów używacie?

WHEY premium