SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 110727

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
"Najman ma takie samo pojecie w parterze jak Pudzianowski. W czym mu ta sila pomoze? W trzymaniu? w duszeniu? Twierdzisz ze w ekstrmalnych sytuacjach bedzie potrafil to zrobic? A nie sadzisz ze rownie dobrze Najman bedzie tego unikal?
Moze twierdzisz ze jego sila bedzie miala przelorzenie na G&P? Nie bedzia miala zadnego. Jak juz to moze dominowac swoja waga..'

Pomoże mu w obaleniu,trzymaniu,w duszeniu,w walce o pozycje,w blokowaniu akcji przeciwnika.I myśle że w ekstremalnych sytuacjach właśnie używa sie siły i jest szarptanie kiedy niewiele sie umie..Najman może i będzie tego unikał,ale bez techniki zadecyduje siła i masa..A przełożenie na G&P będzie takie że jak pudzian będzie u góry to Najman ma nikłe szanse na zmiane pozycji,z Pudzian jeszcze z takiej sytuacji wyjdzie ( mówie cały czas o braku techniki i wykorzystywaniu siły i masy przez obu przeciwników).Wydaje mi sie że cały czas wyobrażasz sobie walke kogoś dobrego w BJJ ze zwykłym koksem z siłki..Tutaj mamy raczej szarpanine na ziemi dwóch amatorów-i w tym wypadku stawiam na silniejszego i cięższego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Nie wiem jak ktos wogole moze dopatrywac sie zwyciestwa Najmana. To pojedynek 5 krotnego mistrza swiata Strongman, z PRZECIĘTNYM bokserem. Gdyby Najman nalezal do swiatowej czolowki to zniszczylby Pudziana, a poki co, to nie ma nawet mistrza polski, a wozil sie na tej konferencji jak taczka gnoju Gdyby byla walka np Pudzian - Gołota,to wiadomo ze Andrzej by go zabił (mowie tylko o stójce), gdyby Pudzian - Michalczewski, tlko w stojce, to tez duzo lzejszy Darek zabiegalby Mariusza i spunktowal az w koncu wykocnzyl, ale ze to MMA panowie MMA to ciezszy Pudzian,ktory chyba za darmo tego mistzra polski w kyokushin nie dostal, zapasy cwiczyl, boks cwiczyl, powinien doslownie połamać leszcza jakim jest Najman. Za sama morde i pewnosc siebie nie lubie najmana, jest totalnym bucem, ktory dostanie 11 grudnia w*******. Pozatym Pudzian wazy 138kg, najman 104, jak pudzian zrzuci 15 to bedzie wazyc juz tylko ok. 10kg wiecej od najmana, a beda to same miesnie, natomiast najman to zalany koles ze zwisajacym brzuchem.

Moim zdaniem jesli Pudzian w swójce (ktorej na pewno bedzie unikal) trafi najmana, nawet zachaczajac o garde, to go zwyczajnie zabije. Pozatym nie zapominajmy ze stojka to nie tylko boks, ale tez nogi, najman nie ma o tym bladego pojecia, a pudzian szpagat robi na zawolanie, wiec podejzewam ze nie chcialbym od niego dostac low kickaa parter? nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze nawet jak najman pudzianowi dzwignie zalozy to pudzian zlapie go za reke, odegnie, wykreci i polamie Poki co mam takie mniemanie o pudzianie ze nikt pokroju najmana nie jest w stanie mu w*******ic, i mam nadzieje ze koks z silki pokaze sredniemu bokserowi gdzie jego miejsce

Jak jzu gdzies pisalem, jestem swiecie przekonany ze nawet moj trener k-1 Józek Warchoł (ten z big brothera) zniszczyłby Najmana w kazdej formule, pomimo swojego wieku, nie byloby co zbierac z marcina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6087
ja osobiscie jestem ciekaw treningu Mariusza. Mam nadzieje, ze beda pokazywane tak jak maja byc Najmana. Wtedy duzo mozna by sie dowiedziec jak Mariusz sobie radzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2468
Dee Jay Najman o kopaniu jakies pojecie ma bo kick boxing tez cwiczyłzobacz sobie na You tubie sa filmiki pozatym był lepszym kick boxerem niż bokserem,co oczywiscie nie oznacza ze stawiam go na faworyta tego pojedynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Watpie zbey Pudzian cokolwiek pokazal przed walka, bo wsyztsko wokol niego owiane jest tajemnica, jak rowniez trenerzy ktorzy beda go przygotowywac, a domyslam sie ze ebdzie to swiatowa czolowka, bo Pudziana na to stac oraz jego glownym atutem bdzie zaskoczenie, nikt go w akcji nie widzial i podejzewam ze do walki raczej nie zoabczy chociaz chcialbym sie mylic bo chetnie bym zoabczy jak sobei radzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Moim zdaniem Najman przegra ta walka lub okaze sie miesiac przed ze ma kontuzje.Jesli pudzian by przegral to bylaby mala niespodzianka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
A tak btw. kontuzji Najmana. Wydaję mi się, że ta której doznał na krótko przed poprzednim jego debiutem w MMA była czysto pod publiczkę, bo jakby wystąpił w ringu i przegrał to już nie byłby tak dobrym pod względem marketingowym przeciwnikiem dla Pudziana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Wiadomo, że Najman udawał kontuzje bo 2 miesiące to dla boksera zdecydowanie za mało na przygotowanie do walki i pojawiła się opcja walki z Pudzianem to szybciutko walkę odwołał (wiadomo, że walka z Pudzianem będzie mu się dużo bardziej opłacać niż pewna porażka z nieznanym zawodnikiem). Teraz Najman jakby znowu udawał i odwołał to bym się bardzo ździwił...

Jeśli Pudzian wygra potem chce Nastulatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8274
jak sam pudzian mowil 10 lat karate i dobrych pare lat boksu wiec tak naprawde nikt nie wie jaka jest stojka pudziana...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 497
na www.konfrontacja.com są wywiady z Pudzianem i Najmanem jakby ktoś nie wiedział

Every time you lose, you get better.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Magdalena Jarecka - Walka bardzo boli

Następny temat

Kto to jest

WHEY premium