SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian vs Najman

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 172151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Czy ja wiem, czy Najman ma większe umiejętności? Przecież mariusz też około 7lat trenował karate i ma bodaj czarny pas a i boksem z 10 lat się zajmował, no ale wszystko wyjdzie w praniu

Ciekawe jaka stacja to puści Obstawiam, że polsat - po walce adamka z gołotą będzie następna akcja reklamowa - pudzian vs. najman ;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6873
Pudzian ma pas zielony ,ale to i tak nie zawsze świadczy o umiejętnościach walki ,boksem to chyba z 5lat był .Pudzian to wielki sportowiec tego nikt nie podważy ,wie ile na to pracował ,co ma do stracenia ,zna swoje możliwości jak mało kto wiec jak on mówi że wygra to ja w to wieże ,wiadomo wszystko może się podczas walki zdarzyć ,walka będzie no pewno ciekawa :)

;p tralalalalala

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 840




Obejrzyjcie tą konferencję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Bylo juz, czytaj temat od poczatku a dopiero cos wstawiaj.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
A mnie się wydaje że walka będzie krótka i Pudzian położy Najmana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 840
Mi tez tak sie wydaje.
Jak sam Pudzian mówił ze to będzie zderzenie maluszka z lokomotywą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Pudzian będzie jak wielka pędząca lokomotywa, a Najman jak mrówka na torach Takie jest moje zdanie , walka pewnie nie potrwa długo ;]

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
Najman zawsze dużo gadał i ch*** robił, a Mariusz odwrotnie jak gadał tak robił :)
Tylko cud spowoduje, że Mariusz przegra takie moje zdanie

.i.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 837 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9300
Pudzian doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele może stracić jeżeli przegra, to byłaby katastrofa. Dlatego nie ma żadnych szans, ze Mariusz poniesie porażkę , chyba, że trafi się jakaś kontuzja... no ale to już siłą wyższa. Generalnie nie wiem jak można dawać Nejmanowi czy jak tam ten paź się zwie jakiekolwiek szanse. Takie jest moje zdanie.

Nie strać swojej werwy dopóki nie nadejdzie czas aby ją stracić

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłacze mocnych szczęk

Następny temat

REAL ARMWRESTLING W N SPORT

WHEY premium