SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian mma

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1948

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
Postanowiłem założyć ten temat, ponieważ o KSW ciężko jest wiele powiedzieć. Jak dla mnie oprawa super, walka Błachowicza najlepsza z całej gali i tak naprawdę jedyna na poziomie, Lindlland za słaby na Mammeda,reszta walk albo nudne albo klepanki. Co do walki Mariusza to wzbudziła najwięcej emocji, lecz od strony technicznej to było dno totalne. Chciałbym jeszcze podzielić się pewnym spostrzeżeniem otóż według mnie KSW mogłoby zakontraktować zawodników z Topu światowego, jednak nie ma u nas zawodników którzy by byli w stanie z nimi wygrać(oprócz Mammeda i Janka), a na walkę zagranicznych zawodników mało kto przyjdzie. Ale wracajac do tematu Mariusz budzi ogromne emocje i dyskusja i nim będzie
- myślę - ciekawa. Z tego co wywnioskowałem z wywiadów to dominator trenuje boks + zapasy + bieganie. Dla mnie jest to niezrozumiałe. Sam trochę trenuje i wiem że choćby do walki ulicznej czy sparingu z kimś kto ma jakiekolwiek pojęcie trzeba być przygotowanych wszechstronnie od każdej strony. Według mnie Pudzian powinien mieć jednego trenera od stójki, drugiego od klinczu i zapasów, trzeciego od parteru i czwartego od strony fizycznej. Boks i zapasy w mma to za mało, trenerzy powinni go nauczyć wszystkiego co potrzebne z danej płaszczyzny, tylko kłopot w tym że nie ma takich ludzi w Polsce. Ciekawe kto twierdzi że bieganie i rower to treningi wydolnościowe do mma. Tu powinny być interwały i ostry za******* a nie bieganie. Sam wiem z własnego doświadczenie że kondycja z bieganie to nic przy treningach SW, Według mnie Mario ma potencjał, gdyż nie mając zielonego pojęcia o mma wytrzymał rundę z Silvią , a jego siła stanowi coś w ringu. Poprawił też boks, choć myślę że to skandal żeby najsilniejszy człowiek na ziemi nie skończył gościa co stoi oparty o liny zamroczony. Dla rozwoju tego sportu w Polsce życzyłbym sobie żeby Pudzian walczył coraz lepiej, ale do tego musi zmienić sztab. Co myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
"KSW mogłoby zakontraktować zawodników z Topu światowego, jednak nie ma u nas zawodników którzy by byli w stanie z nimi wygrać(oprócz Mammeda i Janka)"
tylko mameda ,błachowicz to co najwyżej może obijać top polaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8482
No i co z tego , ze wytrzymał rundę z Silvą ? , to stary emeryt, Siła mariusza w ogóle się nie przekłada na walkę. On wazy te ~125kg a cepami które walił w kolosa praktycznie nic mu nie zrobił , ja na sparingach jak dostane od kolesia który waży z 80kg i trafi mnie czysto to są gwiazdki w oczach !. Nie mówiąc juz o 125 klocu i paru cepach na twarz.


Gdzie ta kondycja szlifowana pod okiem ekspertów ponad pół roku ? 4 minuty walki i Mario się wypompował.



Zmieniony przez - Reventos w dniu 2011-05-22 14:10:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Piszcie w temacie z wynikami. Zamykam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Transmisja na żywo z Mistrzostw Polski w MMA, K1 i MT - w tej chwili !

Następny temat

Jan Błachowicz muzyka przy wejsciu na ring

WHEY premium