SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 70
Witam,przeczytałem że pudzian w wieku 16 lat brał na klate 160 kg,czy to jest możliwe bez dopingu??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widocznie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1069
Dla Pudziana niema rzeczy niemozliwych

"gdy masz siłę w rękach, cały świat leży u twych stóp"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20982
Gdzieś na forum było zdjęcie Pudziana jak miał chyba 15 lat. Uwierzcie mi że już wtedy wyglądał jakby miał minimum 18. Wychodzi na to że już od młodych lat był gabarytowo przystosowany do podnoszenia dużych ciężarów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
ehh co to za pytanie - przeciez to nie jest jakis wyczyn z kosmosu.
Wystarczy zobaczyc sobie na niektorych 3-boistow w tym wieku i tez tyle biora niektorzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
pozatym jego ojciec był ciężarowcem ... ma geny i tu te powiedzenie geny sie sprawdza . widzieliście jego drugiego brata ? taki sam kawał byka jak pudzian ..(nie mówie tu o tym co z nim śpiewa )

tylko nie myślcie ze on w takim wieku se od tak po szpinaku i kozim serze te 160 kilo podnosił

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Pokaz tego jego drugiego brata.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20982
Czemon... Chodzi Ci o Dominika Pudzianowskiego??? Jeśli tak to on wcale taki byk to nie jest... Jeśli się nie mylę to jest nawet mniejszy od Krystiana. Dominika widziałem w obsłudze technicznej na zawodach i wygląda jak przeciętny chłopak...

Zmieniony przez - grabek777 w dniu 2009-02-07 22:30:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
ja go widzialem ale nie wiem czy to ten bo moze jest jeszcze jeden
był kiedys w dzieńdobry tvn z krystianem i wlasnie jeszcze jednym lecz on wyglądał jak pudzian co prawda nie takiej jakośći ale poprostu taki misiek wielki

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20982
Ten ,, misiek wielki '' to na pewno nie był brat Pudziana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarium zawodów w kategori od 14 do 16 lat

Następny temat

Rekord jaki martwy ciąg

WHEY premium