SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35703

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak odlądam te foty i oglądam i niewiem z kod on ma mego kozulaka???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3356
Marshall powiedz cos więcej o bramkarzach jak wygladali to byli brakarze bardziej dyskotekowi czy jakas grupa op[eracyjna ochrona miasta czy cos takiego : napisz jak możesz jak wygladali mniej więcej i jak sie zachowywali :P z góry dzięki

IF you HIT ME we will hit you back HARDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fuj Ibiza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A mój kolega to sobie razem z Dominatorem zdjęcia robił, bo go zna osobiście [sorry Pudzian, sorry Krystian, bo nie pytałem czy mogę to wkleić i długo się wachałem ale ładnie wypadliście;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 894
co do ochrony , powiem ci ze troszke sie ich tam kreciło ,kilku tam dobrze wygladało ale to przez to ze byli tacy zmasowani(ale tak musza wygladać ) jeden taki bardziej z rzezba nerwusek troszke :D jak nosili beczki z piwem to ich łamało dawali , ale najlepsze jest to siedze sobie przy stoliku z kumplem mało ludzi jeszcze było i nagle idzie ochrona z fess duzym kolesiem co plecy w kurtce miał chyba dwa razy takie jak oni patrze a to Pudzian naprawde bydle z niego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo ciekawe fotos
SoG sie należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
a DYmeK nie siedzi juz w areszcie za przemycanie koxu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 894
siedziec chyba siedzi , te zdjecia robiłem jesienia 2003
a jak siedzie to niezle sie tam musi na siłowni popisywac :D takie serie po 160 kg , no ale w wiezieniu juz takiej diety i odrzyweczek nie bedzie miała , potrzebne mu to wszystko było
...
Napisał(a)
Usunięty przez Cichy-Figa za pkt 7 regulaminu
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to jest z tym Dymkiem naprawde ?? mozna cos o tym gdzies przeczytać ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

melangowe foty:)

Następny temat

o to ja

WHEY premium