SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchnące kolano co jakiś czas

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174
Mam tak że od września zaczęło dziać mi się coś po ugryzieniu (chyba ja tak myślę bo poczułem ukucie i podobny do drętwienia ból w kolanie,może to od czegoś innego ale ja to tak odebrałem)
Od wrześnie z 4-5 razy mi tak zaczęło puchnąć nie byłem u lekarza bo po 3-5 dniach przestaje może wcześniej,zawsze puchnie lewe kolano.Mam krzywy kręgosłup a dokładniej mam po lewej stronie bardziej wystające żebro tak jak by coś to wypychało,lekarz powiedział ze to od skrzywienia kręgosłupa.
Gram w piłkę nożną 3x treningi po 2h w tygodniu mam.Gram po szkole ogólnie uprawiam różne sporty oprócz piłki nożnej jeszcze siatkówkę ale to tak zwyczajnie.Ćwiczę jeszcze break dance.

To chyba takie podstawowe informacje.
Mam niedługo trening i chciał bym to wyleczyć i uleczyć na dobre możecie coś poradzić albo coś.??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cały język popękany, Co Poradzicie? POMOCY!!!

Następny temat

Uszkodzone troczkó przyśrodkowe rzepki naciągniecie (lcm) bocznego wiązadła w kolanie

WHEY premium