SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness 2016 – Mińsk Mazowiecki 14-16.10. - RELACJA

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 14706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 288450
REGULAMIN PUCHARU POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS
(Eliminacje do reprezentacji Polski na MŚ Mężczyzn w Kulturystyce i Kulturystyce Klasycznej oraz MŚ w Fitness 2016 r.)
14-16 PAŹDZIERNIKA 2016 R. MIŃSK MAZOWIECKI

1. HONOROWY PATRONAT
 Starosta Miński – Pan Antoni Jan Tarczyński
 Burmistrz Mińska Mazowieckiego – Pan Marcin Jakubowski
 Wójt Gminy Mińsk Mazowiecki – Pan Antoni Piechoski

2. ORGANIZATORZY
 Miński Klub Sportowy KWADRAT

3. PARTNERZY
 Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego
 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim

4. TERMIN I MIEJSCE
Puchar Polski odbędzie się:
14-16 października 2016 r.
w Hali Sportowej
przy Zespole Szkół Miejskich nr 1
w Mińsku Mazowieckim, ul. Kopernika 9

5. UCZESTNICTWO
W Pucharze Polski mogą brać udział reprezentanci klubów sportowych i stowarzyszeń kultury fizycznej zrzeszonych w PZKFiTS. Informacji w tej sprawie udziela biuro Związku (tel.022 550 09 67). Każdy klub biorący udział w rywalizacji musi mieć opłaconą składkę członkowską PZKFiTS na 2016 rok. Każdy startujący musi mieć opłaconą licencję PZKFiTS na 2016 rok. Wysokość opłaty podana jest w KOMUNIKACIE FINANSOWO-ORGANIZACYJNYM PZKFiTS na 2016 rok, dostępnym na stronie internetowej Związku: www.pzkfits.pl w zakładce „Komunikaty”. Wymagane opłaty na rzecz PZKFiTS należy wnosić na konto PZKFiTS:

Bank PKO SA, nr 08 1240 6250 1111 0000 4591 7718
z podaniem nazwy klubu, imienia i nazwiska zawodnika, za którego wnoszona jest opłata, ewentualnie w biurze PZKFiTS, ul. Mangalia 4, lok.427, Warszawa, (e-mail: pzkfits@pzkfits.pl, tel. 022 55009 67). Opłaty wnoszone bezpośrednio przed zawodami będą obciążone dodatkowym narzutem w wysokości 20 zł.

UWAGA:
 Każda zawodniczka/zawodnik uczestniczący w Pucharze Polski może wystąpić tylko w jednej kategorii indywidualnej.

6. ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia imienne startujących należy nadsyłać do dnia 10 października 2016 r. wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY zamieszczony na stronie internetowej PZKFiTS pod poniższym adresem:
http://pzkfits.pl/ppkif-2016/
Formularz nie zawierający pełnych informacji o zawodniku nie zostanie przyjęty.

W zgłoszeniu każda zawodniczka lub zawodnik musi podać:
 imię i nazwisko
 klub/stowarzyszenie zrzeszone w PZKFiTS, w którego barwach startuje
 dokładną datę urodzenia
 kategorię w której zamierza startować
 adres e-mail

Kwotę z dokładnym wyszczególnieniem nazwiska zawodnika (w polu: temat/tytułem) i dopiskiem „PP”, należy wpłacić na konto:
Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim
nr konta: 49 9226 0005 0010 0107 2000 0010
Obowiązuje wpisowe w wysokości 120 zł od zawodniczki/zawodnika.

W przypadku zgłoszenia się zawodniczki/zawodnika w dniu weryfikacji bez wcześniejszego zgłoszenia pisemnego i wpłaty wpisowego na podane konto, wpisowe obciążone jest dodatkowym narzutem w wysokości 100 zł.

Wpisowe nie podlega zwrotowi w przypadku:
 negatywnej weryfikacji,
 rezygnacji zawodnika ze startu po weryfikacji,
 spóźnienia się zawodnika na start swojej kategorii.

7. PRZYJAZD I ZAKWATEROWANIE
Uczestnicy Pucharu Polski przyjeżdżają w dniu 14 października 2016 roku (piątek), i zgłaszają się do Biura Zawodów, które będzie czynne od godziny 15:00 we wskazanym pomieszczeniu w Hotelu
,,PARTNER” w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Konstytucji 3 Maja 7 (wejście od ul. Kazikowskiego).

UWAGA
Uczestnicy sami rezerwują sobie noclegi w hotelach.

8. WERYFIKACJA ZAWODNIKÓW
Weryfikacja uczestników Pucharu Polski odbędzie się 14 października 2016 roku (piątek), w godzinach 17:00-20:00, we wskazanym pomieszczeniu w Hotelu ,,PARTNER” w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Konstytucji 3 Maja 7 (wejście od ul. Kazikowskiego).

Kierownicy ekip powinni sprawdzić przed wyjazdem na zawody, czy ich zawodnicy prezentują odpowiednią formę startową i czy są właściwie przygotowani do zawodów od strony estetycznej. Komisja sędziowska może w trakcie weryfikacji nie dopuścić do startu zawodniczki/zawodnika nieprzygotowanych do występu lub niebędących w odpowiedniej formie startowej.
Zawodniczki i zawodnicy stają do weryfikacji w stroju startowym do rundy oceny sylwetki.
Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność.
Zobowiązani są posiadać:
 dokument tożsamości ze zdjęciem, zawierający dokładna datę urodzenia
 własną Licencję Zawodnika PZKFiTS opłaconą na 2016 rok (lub potwierdzenie dokonania opłaty licencyjnej)
 własną Kartę Zawodnika PZKFiTS
 zaświadczenie lekarskie, pozwalające na start w zawodach sylwetkowych lub aktualną Książeczkę Zdrowia Sportowca
 dowód wniesienia opłaty startowej.

Zawodnicy zobowiązani są posiadać ze sobą stroje startowe do wszystkich rund oraz płytę CD z nagraniem do programu dowolnego. W przypadku nagrania na płycie CD należy posiadać także rezerwowe nagranie. W przypadku złego stany technicznego nagrania Organizator zastrzega sobie prawo zastosowania własnego podkładu muzycznego.

Narada techniczna sędziów odbędzie się 15 października 2016 roku (sobota) o godziny 09:30 w miejscu zawodów.

9. KATEGORIE
Kulturystyka mężczyzn: wszechwag.
Kulturystyka klasyczna mężczyzn wszechkategoria
Fitness mężczyzn wszechkategoria
Fitness plażowe mężczyzn 178 cm, +178 cm
Fitness plażowe atletyczne mężczyzn wszechkategoria
Fitness atletyczne kobiet wszechkategoria
Fitness sylwetkowe kobiet wszechkategoria
Bikini fitness kobiet 166 cm, +166 cm
Fitness kobiet wszechkategoria
Fit model kobiet wszechkategoria
Fit model mężczyzn wszechkategoria
Pary mieszane – tylko jako eliminacje do MŚ*
*- w parach mieszanych mogą startować jedynie: zawodniczki fitness atletycznego, fitness sylwetkowego i fitness oraz zawodnicy kulturystki i kulturystyki klasycznej.
ELIMINACJE DO REPREZENTACJI POLSKI NA:
– MŚ Mężczyzn w Kulturystyce i Kulturystyce Klasycznej – Benidorm, 03-07.11.2016
– MŚ w Fitness – Białystok, 11-14.11.2016
Wszystkie kategorie rozgrywane jako open (wszechwag) są jednocześnie rundami eliminacyjnymi do reprezentacji Polski. Dodatkowe rundy eliminacyjne będą rozgrywane jedynie w fitness plażowe mężczyzn i w bikini fitness kobiet.

10. POSTANOWIENIA PORZĄDKOWE
Zgodnie z zasadami IFBB, na zawodach nie można już używać bronzerów łatwo ścieralnych. Opaleniznę należy uzyskiwać poprzez stosowanie samoopalaczy (na kilka dni przed zawodami), na które przed wejściem na scenę nakłada się już tylko oliwkę.

Podczas weryfikacji zawodniczka/zawodnik otrzymuje od Organizatora identyfikator ,,Zawodnik” (opaska na nadgarstek), który umożliwia wejście do szatni i sali rozgrzewki.

W celu zapewnienia sprawnej obsługi zawodników przed startem, Organizator na Naradzie Technicznej wydaje kierownikom ekip identyfikator „Trener” (opaska na nadgarstek). Liczba wydanych identyfikatorów uzależniona jest od liczby zawodników startujących w barwach danego klubu/stowarzyszenia, tj.:
 drużyny liczące do 3 zawodników – 1 identyfikator,
 drużyny liczące powyżej 3 zawodników – 2 identyfikatory

11.PLANOWANY PROGRAM ZAWODÓW

15 października 2016 roku (sobota) – godzina 15:00 (hala sportowa w Mińsku Mazowieckim):

Eliminacje i półfinały
Fitness kobiet (1 runda – programy dowolne)
Fitness mężczyzn (1 runda – programy dowolne)
Fitness sylwetkowe kobiet (1 runda – ocena sylwetki w dowolnym bikini)
Fitness atletyczne kobiet (1 runda – zwroty, pozy obowiązkowe, porównania)
Fitness plażowe mężczyzn 178 cm (1 runda – zwroty, porównania)
Fitness plażowe mężczyzn +178 cm (1 runda – zwroty, porównania)
Fitness plażowe atletyczne (1 runda – zwroty, porównania)
Kulturystyka klasyczna mężczyzn (1 runda – zwroty, pozy obowiązkowe, porównania)
Fitness kobiet (2 runda – ocena sylwetki w dowolnym bikini)
Fitness mężczyzn (2 runda – ocena sylwetki)
Fitness plażowe mężczyzn 178 cm (2 runda – prezentacja indywidualna, zwroty)
Fitness plażowe mężczyzn +178 cm (2 runda – prezentacja indywidualna, zwroty)
Fitness plażowe mężczyzn 178 cm nagradzanie
Fitness plażowe mężczyzn +178 cm nagradzanie
Bikini-fitness kobiet 166 cm (1 runda – ocena sylwetki w dowolnym bikini)
Bikini-fitness kobiet +166 cm (1 runda – ocena sylwetki w dowolnym bikini)
Kulturystyka mężczyzn (1 runda – pozy obowiązkowe, porównania)
Fit model kobiet (1 runda – ocena sylwetki w stroju jednoczęściowym)
Fit model mężczyzn (1 runda – ocena sylwetki – koszulka gimnastyczna)
Pary mieszane (1 runda – pozy obowiązkowe, porównania)
Bikini-fitness kobiet 166 cm (2 runda –T-walking + ocena sylwetki)
Bikini-fitness kobiet +166 cm (2 runda –T-walking + ocena sylwetki)
Bikini-fitness kobiet 166 cm nagradzanie
Bikini-fitness kobiet +166 cm nagradzanie

16 października 2016 roku (niedziela) – godzina 11:00 (hala sportowa w Mińsku Mazowieckim):

OFICJALNE OTWARCIE: godzina 11:00
Finały:
Fitness kobiet (3 runda – programy dowolne)
Fitness mężczyzn (3 runda – programy dowolne)
Fitness sylwetkowe kobiet (2 runda – T-walking + ocena sylwetki)
Fitness atletyczne kobiet (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka)
Fitness atletyczne kobiet (3 runda – programy dowolne)
Fitness plażowe atletyczne (2 runda – prezentacja indywidualna, zwroty)
Bikini fitness kobiet (top 3 x 2) (Superfianł –T-walking + ocena sylwetki)
I Blok dekoracji: fitness sylwetkowe kobiet, fitness atletyczne kobiet, fitness płazowe atletyczne mężczyzn, bikini fitness kobiet
Eliminacje do MŚ – bikini-fitness kobiet (top 7 z każdej kategorii)

Fitness kobiet (4 runda – ocena sylwetki)
Fitness mężczyzn (4 runda – ocena sylwetki)
Fit model kobiet (2 Runda – T-walking, zwroty, kostium jednoczęściowy)
Fit model mężczyzn (2 Runda – zwroty, koszulka gimnastyczna)
Fitness plażowe mężczyzn (top 3 x 2) (Superfinał – prezentacja indywidualna, zwroty)
II Blok dekoracji: fitness kobiet, fitness mężczyzn, fitness plażowe mężczyzn,
Eliminacje do MŚ – fitness plażowe mężczyzn (top 7 z każdej kategorii)

Kulturystyka klasyczna mężczyzn (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka)
Kulturystyka klasyczna mężczyzn (3 runda – programy dowolne)
Fit model kobiet (3 Runda – prezentacja w sukni wieczorowej)
Fit model mężczyzn (3 Runda – prezentacja w swobodnym stroju sportowym)
Kulturystyka mężczyzn (2 runda – pozy obowiązkowe, dogrywka)
Kulturystyka mężczyzn (3 runda – programy dowolne)
III Blok dekoracji: kulturystyka klasyczna, fit model kobiet, fit model mężczyzn i kulturystyka mężczyzn
Eliminacje do MŚ – Pary mieszane (1 runda – ocena sylwetki w pozach obowiązkowych)
Eliminacje do MŚ – Pary mieszane (2 runda – program dowolny)

OSTATECZNY PROGRAM ZAWODÓW BĘDZIE ZATWIERZONY PO WERYFIKACJI!!!
Ostateczny program zawodów przekazany jest niezwłocznie sędziom funkcyjnym (głównym, sekretarzom, nagrań, rozprowadzającym), podawany przez spikera zawodów do publicznej wiadomości, a także rozwieszony przy szatniach oraz w widocznych miejscach na hali. Kierownicy ekip zobowiązani są do zapoznania się z aktualnym programem zawodów i po weryfikacji poinformować o nim zawodników swojego klubu. Z uwagi na liczbę zgłoszonych zawodników, niektóre kategorie mogą zostać rozegrane tylko w rundach finałowych lub w ogóle mogą nie zostać rozegrane, co wpływa na kolejność startu.

12. PUNKTACJA DRUŻYNOWA
Do punktacji drużynowej wliczane są wyniki siedmiu najlepszych zawodniczek i/zawodników z danego klubu, według punktacji obowiązującej w IFBB. Do punktacji drużynowej nie wlicza się konkurencji fit-model kobiet i mężczyzn ani par mieszanych.

13. NAGRODY
Wysokość nagród ustalana jest corocznie w zależności od poziomu i sukcesu w danej dyscyplinie. Do puli nagród wchodzą nagrody finansowe, rzeczowe i suplementy odżywkowe.

Obowiązek podatkowy, jeżeli zaistnieje, leży po stronie osoby nagrodzonej.

W przypadku niepełnej liczby finalistów w danej kategorii (mniejszej niż 3 zawodników) Organizator zastrzega sobie prawo zmiany w podziale nagród.

We wszystkich kategoriach zawodniczki/zawodnicy otrzymują pamiątkowe statuetki, medale uczestnictwa oraz dyplomy za miejsca od I do III. Za miejsca od IV do VI – medale uczestnictwa oraz dyplomy.

Nagrody finansowe za miejsca od I do III.

Za zwycięstwo drużynowe – drużyna otrzymuje pamiątkową statuetkę.
Dyplomy za miejsce od I do III.

14. KOMISJA SĘDZIOWSKA
Komisję Sędziowską powołuje PZKFiTS.

15. POSTANOWINIA KOŃCOWE
Sprawy sporne wynikłe podczas zawodów i nie ujęte w niniejszym regulaminie rozstrzyga Komisja Odwoławcza złożona z Prezesa PZKFiTS, Sędziego Głównego i przedstawiciela Organizatora, po wpłaceniu wadium w wysokości 200 zł na rzecz Organizatora.

16. INFORMACJE
Szczegółowych informacji o imprezie udziela Albert Szczygielski, telefon kom.: 724 521 827.

Zatwierdzam Organizator
mgr inż. Andrzej Michalak Albert Szczygielski
Wiceprezes PZKFiTS Prezes Mińskiego Klubu Sportowego KWADRAT
27.08.2016 r
Zmiany: 29.09.2016 r

lista zawodników + program zawodów => TUTAJ


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-10-14 23:36:44
1

gregorterm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3544 Napisanych postów 42212 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 500609
Szymon Łada 4 tygodnie przed




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 14706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 288450
Jutro go obejrzę na żywo.
1

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3544 Napisanych postów 42212 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 500609
oficjalny plakat zawodów




Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-09-20 15:32:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 14706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 288450
Ciekawe jaka będzie frekwencja i oczywiście poziom.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 437
Mysle,ze bedzie to najlepiej obsadzony puchar od lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11335
Niecałe 4 tyg przed PP. Kulturystyka klasyczna :)

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22660
Także zgłaszam się do boju.

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3544 Napisanych postów 42212 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 500609
Szymon Łada 2,5 tygodnia przed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 7648 Napisanych postów 69192 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 916878
Lista zgłoszonych zawodniczek/zawodników na dzień 04.10.2016r godz. 16.00

Bikini fitness kobiet do 166 cm
Agnieszka Zembroń-Chudzicka UKS Pover Kuźnik Chorzów
Agnieszka Cieciora KS Michael Warszawa
Aleksandra Kołodziejczyk Aesthetic Lublin
Aleksandra Maciejczyk KS Olimp Zabrze
Edyta Tamilewska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Ewa Gulik KS Olimp Zabrze
Justyna Zięcina KS Olimp Zabrze
Magdalena Kaleta KS Paco Lublin
MARIA SOLAWA KS Olimp Zabrze
MARTA KRYSZTOFIAK KS Sandow Śrem
Monika Bodalska KS Olimp Zabrze
Monika Węgrzyn KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Natalia Pigoń KS Body Line Group Łódź
Patrycja Kołacz-Bucka ŚOZKFiTS Zabrze
Paula Mocior Aesthetic Lublin
Paula Mocior Aesthetic Lublin

Bikini fitness kobiet powyżej 166 cm
Emilia Karczewska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Marta Wojno KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Svitlana Nymyrovska KS Olimp Zabrze
Tamara Szczęśniak KS Olimp Zabrze
Tamara Szczęśniak KS Olimp Zabrze
Weronika Szczytyńska KS Olimp Zabrze
Żaneta Szlęzak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski

Fit model kobiet
Małgorzata Gałkowska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Nela Romanowska KS Olimp Zabrze
Patrycja Kołacz-Bucka KS Olimp Zabrze

Fit model mężczyzn
Piotr Zieliński KS Paco Lublin

Fitness atletyczne kobiet – wszechkategoria
Agnieszka Łuczak KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Agnieszka Podsiadła UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
KATARZYNA WYDRA KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Magdalena Wiacek KS Olimp Zabrze
Małgorzata Śliwińska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Tina Parzych MKS Kwadrat Mińsk Mazowiecki

Fitness kobiet – wszechkategoria
Marta Sawiniec UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Natalia Wierzbińska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski

Fitness mężczyzn – wszechkategoria
Dominik Jewiak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Krystian Piech UKS Spartanie Sanok
Mateusz Milczuk KS Olimp Zabrze
Mirosław Kaźmierczak UKS Spartanie Sanok

Fitness plażowe mężczyzn do 178 cm
Daniel Myszkowski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Kamil Anuszkiewicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Karol Rogaczewski KS Body Line Group Łódź
Krzysztof Puczek KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Marcin Dziadczyk KS Olimp Zabrze
Michał Grygowicz KS Olimp Zabrze
Patryk Majchrzak KS Sandow Śrem
Patryk Walczuk KS Start Strzegom
Rafał Rużyło KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Szymon Łokaj UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski

Fitness plażowe mężczyzn powyżej 178 cm
Adrian Dziełak KS Tytan Ostrołęka
Dawid Potoczny WCA Warszawa
Jakub Cienkus KS Paco Lublin
Jakub Kos KS Olimp Zabrze
Krystian Kurowski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Maciej Niewęgłowski Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
Mariusz Janucik KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Mateusz Duda KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Paweł Młynarczyk KS Paco Lublin
Piotr Klimczyk TKKF Azory Kraków
Rafael Malinowski KS Michael Warszawa

Fitness sylwetkowe kobiet – wszechkategoria
Anna Kapusta KS Olimp Zabrze
Anna Bernady KS Paco Lublin
Anna Halejak KS Olimp Zabrze
Anna Nawrot KS Sandow Śrem
ILONA ELJASZ-PERESIAK KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Katarzyna Dudek LKS Sandomierz
Katarzyna Ludowicz KS Olimp Zabrze
Luiza Szarecka KS Paco Lublin
Sylwia Taczała KS Olimp Zabrze

Kulturystyka klasyczna mężczyzn – wszechkategoria
Adrian Cyronek MTKKF Lidzbark Warmiński
Bartosz Budzyński KS Paco Lublin
Jacek Małagocki UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Marcin Dziubiela KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Marek Ledwochowski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Michał Dobosz KS Olimp Zabrze
Paweł Stokłosa TKKF Azory Kraków
Rafał Noras KS Olimp Zabrze
Robert Kuczera KS Olimp Zabrze
Seweryn Sowa KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Witold Jałocha TKKF Azory Kraków

Kulturystyka mężczyzn – wszechwag
Andrzej Kołodziejczyk KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Jakub Doleciński KS Olimp Zabrze
Marcin Piechota UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Paweł Saniewski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Rafal Filipczuk KS Flex Sokołów Podlaski
Rafal Filipczuk KS Flex Sokołów Podlaski

Brak kategorii
Magdalena Kaleta KS Paco Lublin
Sebstian Szmyt Wybierz…
Sylwia Taczała KS Olimp Zabrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 581 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9554
mam pytanie o której mniej wiecej odbeda sie finaly mezczyzn w niedziele oraz jaki jest koszt wejsciówek na zawody
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VII MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W K i F – 14-15.10. Mińsk Mazowiecki.

Następny temat

Kurs instruktora personalnego kulturystyki i fitness

Masa