SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Polski Strong-Man 2013-Błonie

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8090

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
W dniu 8 czerwca 2013 roku w miejscowości Błonie odbyły się zawody z cyklu Pucharu Polski Strong-Man. Odbyło się 5 konkurencji:
1)Spacer buszmena- 350kg 2 x13 metrów, Mateusz zajął 1 miejsce, ja 2 za szybko chciałem i niestety upuściłem. Rożnicę bardzo minimalne.
2)Wyciskanie szkockiej belki na maksymalny ciężar- pierwsze miejsce zajmuje ja z Mateuszem zaliczając po 185kg.
3)Walizki 2 x 130kg, 2 x13 metrów- Ja wygram z czasem 11 sekund, 2 Mateusz z czasem 11,2 sekundy.
4)Wyciskanie hantla 85kg: Mateusz zalicza 5 powtórzeń, ja wychodzę po i zaliczam 6 powtórzeń w około 28 sekund.
5)Opona 400kg 6 obrotów, 3 w jedną a 3 w drugą. 1 miejsce zajął Mateusz, ja popełniłem błąd co mnie kosztowało kilka sekund i zająłem w tej konkurencji 2 miejsce. Na koniec zawodów ja miałem 2 zwycięstwa, 2 Mateusz i raz byliśmy na równi.
Końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:
1) Rafał Kobylarz i Mateusz Baron
2) Robert Kalinowski
3) Krzysztof Przybyliński
4) Jarosław Korzeniewski
5) Andrzej Zieleniecki

Teraz w piątek mam pokaz pod łodzią, w sobotę Festiwal SFD we Wrocławiu a w niedzielę Mistrzostwa Polski w przeciąganiu tira w Miliczu.



Zmieniony przez - IboK w dniu 2013-06-10 15:05:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Idealna ekipa do zabawy na naszych maszynach :)

Rafał może by kiedyś zawody zorganizować na jednej z naszych siłowni z maszynami jak z fotki :)

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Może się uda coś zrobić Byłem w Złotoryji w listopadzie, widziałem ile frajdy wielu zawodnikom sprawia ta maszyna

Zmieniony przez - IboK w dniu 2013-06-11 18:50:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Teraz dodatkowo ma jeszcze regulacje siedziska, TYTANOWĄ :) Chcecie fotki to zamieszczę robocze :)

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Recenzja ławki HEAVY AVENGER.

Następny temat

Tanie obciazenie

Wiecej