SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puchar Polski

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1323 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14568


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10808 Napisanych postów 48258 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
TV4 27.X o godz 20:00 gra moja kochana STAL z Polonia . Moze mój kolega wybiegnie w pierwszym, ale będę miał polewe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1323 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14568
Na razie wrzucam tabele z dotychczas uzyskanymi punktami po kolejnych kolejkach bede wrzucac aktualna punktacje zeby bylo czarno na białym kto jak sobie radzi w pucharze.

Pierwsza cyfra to ilosc rozegranych spotkań a druga to ilosc punktów.

Grupa 1
1. Wisła Kraków 2 6
2. Koszarawa Żywiec 3 4
3. Szczakowianka Jaworzno 1 1
4. Tłoki Gorzyce 2 0

Grupa 2
1. Pogoń Szczecin 3 6
2. Legia Warszawa 3 6
3. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 3
4. Mazowsze Grójec 2 0

Grupa 3
1. Amica Wronki 2 6
2. Kotwica Kołobrzeg 2 3
3. Górnik Polkowice 2 1
4. Zagłębie Lubin 2 1

Grupa 4
1. Groclin Grodzisk Wielkopolski 2 6
2. Olimpia Sztum 2 3
3. GKS Bełchatów 2 3
4. Piast Gliwice 2 0

Grupa 5
1. Wisła Płock 2 6
2. Odra Wodzisław Śląski 2 2
3. Kujawiak Włocławek 2 1
4. Łódzki KS 2 1

Grupa 6
1. Lech Poznań 3 6
2. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 4
3. Arka Gdynia 2 3
4. Stasiak Ostrowiec Świętokrzyski 2 1


Grupa 7
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 6
2. Górnik Zabrze 3 6
3. GKS Katowice 2 3
4. Skalnik Gracze 3 0

Grupa 8
1. Korona Kielce 2 6
2. Górnik Łęczna 2 4
3. Polonia Warszawa 2 1
4. Stal Mielec 2 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 800 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23001
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Lech Poznań 2 - 0.

Niestety nasze gwiazdy po raz kolejny pokazały, że wolą smarować głowę żelem niż porządnie zabrac sie za swoją robotę. Prezgraliśmy z III ligową drużyną 2-0 i nie było wtym może nić nadzwyczajnego gdyby nie fakt ,że Lech zagrał w niemal najmocniejszym składzie. W zasadzie nie zagrał tylko pospacerował po boisku.
O strony kinicowskiej.
Pojechaliśmy w sumie w około 100 osób (wynik nienajgorszy zważywszy na niedziele godz. 13 i miasto które trzeba dokładnie na mapie szukać).
W czasie meczu obczaja nas jakaś grupka około 10-15 osób. Z początku liczyliśmy na Stomil ale jak się przpatrzyliśmy lepiej uznaliśmy ,że to nie może być Stomil - średnia wieku 17 lat i wszyscy w za dużych spodniach (ja osobiście stawiam na Spartę Brodnica albo jakiś miejscowych prężyków). Oczywiście do niczego nie dochodzi bo wraz z ostatnim gwizdkiem owa banda znika gdzieś.
Nowe Miasto oczywiście całe w zbiorowym oragźmie czemu się wcale nie dziwię. Dla nich było to spotkanie roku podejrzewam. Nie rozumiem jednego po kiego hooja nam jechali na koniec Lech zdechł i takie tam.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10808 Napisanych postów 48258 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Noa Stal Mielec się pokazała z bardzo dobrej strony, brawo Pęgiel!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 13700 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60920
Wyniki rozgrywanych w środę spotkań Pucharu Polski:

Grupa 2.

Mazowsze Grójec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (2:1)
Bramki: Dolewski (34 min.), Petasz (45 min.), Korkuć (90 min.) - Czerkas (1 min.)
Sędziował: Robert Setla (Katowice).
Żółte kartki: Chmielewski (Mazowsze), Konopka (Świt).
Widzów: 700.

Mazowsze: Staniszewski - Kupiec, Więckowski, Korkuć, Chmielewski, Starczewski (77 min. - Tataj), Dolewski, Solecki, Petasz, Stretowicz (90 min. - Główka), Samoraj (70 min. - Czpak).
Świt: Misztal - Łowicki, Jadczak, Wysocki, Centkowski (46 min. - Wawrzyniak), Kosiorowski, Konopka, Cieśla (65 min. - Bilski), Reginis, Cetnarowicz, Czerkas.

Grupa 3.

Zagłębie Lubin - Kotwica Kołobrzeg 4:1 (3:1)

Grupa 4.

Piast Gliwice - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:2 (0:0)
Bramki: Zając (69 min.), Nowacki (88 min.)
Sędziował: Adam Kajzer (Rzeszów).
Żółte kartki: Szmatiuk (Piast), Mynar (Groclin).

Piast: Gorczyca - Zadylak, Gamla, Szmatiuk, Sierka (64 min. - Gontarewicz), Kędziora, Podgórski, Stolarz, Kaszowski, Żyrkowski, Chyła (46 min. - Uss).
Groclin: Przyrowski - Kumbev, Pawlak (68 min. - Górski), Mynar, Vranjes, Sobolewski (86 min. - Łukaszewski), Kozioł, Radzewicz, Nowacki, Moskała (72 min. - Sokołowski), Zając.

GKS Bełchatów - Olimpia Sztum 9:1 (3:1)
Bramki: Wiechowski (12 min.), Król (21 min., 50 min., 52 min., 67 min., 86 min.), Pawlusiński (36 min.), Matusiak (71 min.), Kolendowicz (84 min.) - Dudziński (48 min.)

Grupa 5.

ŁKS Łódź - Kujawiak Włocławek 5:2 (3:2)
Bramki: Golański (21 min., 62 min.), Nuckowski (39 min., 44 min., 86 min.) - Kwiatkowski (18 min., 45 min.).

ŁKS: Sapela - Kardas, Przybyszewski, Białek, Kłus, Szwajdych, Kamiński, Słowiński, Golański, Leszczyński, Nuckowski
Kujawiak: Luncik - Rackiewicz, Gaca, Bekas, Majić, Abbott, Strapak, Łukasik, Grube, Kwiatkowski, Rasić.

Odra Wodzisław Śląski - Wisła Płock 1:1 (0:0)
Bramki: Szewczuk (66 min.) - Jamróz (87 min.)
Sędziował: Grzegorz Gilewski (Radom)
Widzów: 300

Grupa 8.

Korona Kielce - Górnik Łęczna 2:2 (1:0)
Bramki: Radunović (34 min.), Bilski (73 min.) - Jezierski (80 min.), Nikitović (85 min.).
Sędziował: Jarosław Żyro (Bydgoszcz).
Żółte kartki: Barkaniczkow, Wojtaś, Pastuszka, Owczarek (Korona), Pawelec, Nikitović (Górnik). Widzów: 2 000

Korona: Mierzwa - Pastuszka, Radunović, Rutka, Wojtaszek, Wojtaś, Barkaniczkow, Owczarek, Cichoń (75 min. - Piątkowski), Wójcik (46 min. - Bajera), Grzegorzewski (62 min. - Bilski)
Górnik: Mioduszewski - Pawelec, Budka, Bożyk, Jurkowski, G. Bronowicki (57 min. - Nazaruk), P.Bronowicki (31 min. - Nikitović), Wolański, Bugała (46 min. - Jezierski), Kucharski, Szałachowski

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1323 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14568
Grupa 1
1. Wisła Kraków 2 6
2. Szczakowianka Jaworzno 2 4
3. Koszarawa Żywiec 3 4
4. Tłoki Gorzyce 3 0

Grupa 2
1. Pogoń Szczecin 3 6
2. Legia Warszawa 3 6
3. Mazowsze Grójec 3 3
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 3

Grupa 3
1. Amica Wronki 3 9
2. Zagłębie Lubin 3 4
3. Kotwica Kołobrzeg 3 3
4. Górnik Polkowice 3 1

Grupa 4
1. Groclin Grodzisk Wielkopolski 3 9
2. GKS Bełchatów 3 6
3. Olimpia Sztum 3 3
4. Piast Gliwice 3 0

Grupa 5
1. Wisła Płock 3 7
2. Łódzki KS 3 4
3. Odra Wodzisław Śląski 3 3
4. Kujawiak Włocławek 3 1

Grupa 6
1. Lech Poznań 3 6
2. Arka Gdynia 3 4
3. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 4
4. Stasiak Ostrowiec Świętokrzyski 3 2


Grupa 7
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 7
2. Górnik Zabrze 3 6
3. GKS Katowice 3 4
4. Skalnik Gracze 3 0

Grupa 8
1. Korona Kielce 3 7
2. Górnik Łęczna 3 5
3. Polonia Warszawa 3 2
4. Stal Mielec 3 1


______________________________________

Dzieki temu ze Świt skopał sprawe i przegrał z Mazowszem Pogoń nadal ma pierwsze miejsce a Legia drugie w naszej grupie.
Lech dostaje w dupe prawie od wszystkich. Nieciekawa perspektywa:/
Ogólnie nie ma zadnych wielkich przebłysków i kto ma miec pierwsze miejsce w grupie ten ma(no moze Polonia rozczarowałą bo na pewno stac ja na drugie miejsce-przed Łęczną:/).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1323 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14568
czas na odswiezenie tematu
(pierwsza cyfra to ilosc rozegranych meczy a druga to ilosc punktów)
Grupa 1
1. Wisła Kraków 5 15
2. Koszarawa Żywiec 5 8
3. Szczakowianka Jaworzno 5 5
4. Tłoki Gorzyce 5 0

Grupa 2
1. Legia Warszawa 5 12
2. Pogoń Szczecin 5 9
3. Mazowsze Grójec 6 6
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 6

Grupa 3
1. Amica Wronki 5 15
2. Zagłębie Lubin 5 7
3. Górnik Polkowice 5 4
4. Kotwica Kołobrzeg 5 3

Grupa 4
1. Groclin Grodzisk Wielkopolski 5 13
2. GKS Bełchatów 5 10
3. Olimpia Sztum 5 4
4. Piast Gliwice 5 1

Grupa 5
1. Wisła Płock 6 14
2. Odra Wodzisław Śląski 6 10
3. Łódzki KS 6 7
4. Kujawiak Włocławek 6 1

Grupa 6
1. Stasiak Ostrowiec Świętokrzyski 6 11
2. Lech Poznań 5 7
3. Arka Gdynia 6 6
4. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 5


Grupa 7
1. Górnik Zabrze 6 15
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 10
3. GKS Katowice 5 7
4. Skalnik Gracze 6 0

Grupa 8
1. Korona Kielce 5 10
2. Polonia Warszawa 5 8
3. Górnik Łęczna 5 8
4. Stal Mielec 5 1

__________________________________________________________________________

1/8 finału - 5 marca, 16 marca

2. zespół grupy 1 - zwycięzca grupy 8
2. zespół grupy 2 - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Stasiak Ostrowiec Świętokrzyski
GKS Bełchatów - Wisła Płock
Odra Wodzisław Śląski - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
2. zespół grupy 6 - Amica Wronki
2. zespół grupy 7 - zwycięzca grupy 2
2. zespół grupy 8 - Wisła Kraków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72477
w takim razie wle żeby Pogoń wygrała u nas, bo potem bedzie słabszy przeciwnik do ogrania

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10808 Napisanych postów 48258 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
O kurva, żałoba :
Korona 4:0 (2:0) Stal
Piątkowski (19 min.)
Piechna (38 min.)
Frankiewicz (59 min.)
Piechna (74 min.-k.)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Terminarze niższych klas-strony www

Następny temat

Rangking FIFA - spadek Polski

FuckBaton