SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przytyłam po rzuceniu palenia. Jak zrzucić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Witam!

Po rzuceniu palenia pół roku temu przytyłam 7 kilogramów. Chciałabym się ich pozbyć.Od pewnego czasu zaczęłam ćwiczyć. 2-3 razy w tygodniu aerobowy trening obwodowy 30 min + 3x5 minutowy trening [nogi, brzuch, ramiona], oraz kilka razy w tygodniu ABS i machanie 1,5 kg hantelkami. Do tego zażywam L-karnityne i ostatnio Chrom i Aplefita na zahamowanie łaknienia. Przy wzroście 167 cm ważę 58-59 kg a chciałabym zejść do 55. Największy problem stanowią dla mnie uda. Jak pozbyć się z nich tłuszczyku?? Chciałabym zacząć chodzić na siłownię, 3 razy w tygodniu co 2 tydzień, i 2 razy na fitness. Od miesiąca nie schudłam ani kg, nie straciłam centymerów. [jedynie to biust mi zmalał o 2 cm xD no może i brzuch, ale w ramieniu przybył mi 1cm]
Proszę o pomoc i doradzenie ćwiczeń, także na siłowni. Może przyda mi się dieta. I czekam właśnie na kuriera :) Ma mi przynieść Dyma Burn Xtreme. słyszałam, że jest niezły

Obwody:
- pod biustem: 70
- biust: 84
- talia - 65
- brzuch [pępek] - 72
- biodra - 98!!!!
- udo: 57!!!!
- ramię: 28

Płeć: Kobieta

Wiek: 22

Waga: 59

Wzrost: 167

Obwód klatki: 84

Obwód ramienia: 28

Obwód talii: 65

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 39

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: według ostatnich badań 19%

Aktywność w ciągu dnia: Praca na produkcji (fizyczna) 8 godzin

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Fitness 3xtyg

Odżywianie: Nie jem ryb. Ograniczam spożycie węglowodanów. Staram się nie jeść 3 godziny przed snem

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: Dobry, pół roku po rzuceniu palenia

Preferowane formy aktywności fizycznej: 3-4 razu w tygodniu godzina

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Thermo Fat Burner - Trec
L - karnityna - Trec


Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: planowane - Dyma Burn Xtreme

Stosowane wcześniej diety: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Droga jaskółko, w poscie widać kilka podstawowych błędów. Zaopatrzylas sie w spalacz, aplefit, karnityne... ale nie w wiedze. W postach podwieszonych masz napisane dokladnie jak uklada się odpowiednią dla siebie dietę.
Podejście: najpierw farmakologia a potem sie zbaczy czy ktos mi coś zrobi wróży bardzo mierne i/lub bardzo krótkotrwałe efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Czy mogę poprosić o podanie linków :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
W postach podwieszonych
czyli na górze działu

Na początek dla przestrogi:
https://www.sfd.pl/Przemyślana_redukcja-t365757.html

A później tutaj:
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html
Stąd wszystko co dotyczy układania diet, 10 wskazówek, a co do treningu to moj ulubiony art jest dokładnie tutaj:
https://www.sfd.pl/Art_-_Strategia_treningu_prowadzącego_do_utraty_tkanki_tłuszczowej-t428703.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Dzięki :*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy redukcji

Następny temat

Dieta do poprawy

Wiecej