SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyszła pora na foty Demola

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378


Zaskoczony mile wieloma aż tak pochlebnymi słowami pod moim adresem chciałbym gorąco podziękować Wam wszystkim za komentarze i szczere sugestie

Zdaję sobie sprawę że daleko mi do wielu z Was ale żywię nadzieje że przy Waszym wsparciu uda mi się wytrwać w moim dążeniu do osiągania coraz lepszych wyników a tym samym do doskonalenia samego siebie .

Absolutnie się zgadzam że główny nacisk powinienem położyć na rozwój klatki piersiowej następnie kaptury ,brzuch .
Co do nóg to mogę powiedzieć ze jest znaczny postęp odkąd zacząłem robić siady wolną sztangą , postaram się następnym razem wkleić jakąś fotkę z uwzględnieniem tej dolnej grupy mięśniowej .


A OTO MAŁY BONUS CZYLI JA PRZESTRZENI OSTATNICH KILKUNASTU MIESIĘCY .





Pierwsze zdjęcie po lewej niech będzie przestrogą przed siedzącym trybem życia i wypijaniem dużych ilości piwa he he















Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-09-01 21:15:43

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3903
SOG ! podoba mi się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69
Gratulacje!
To jest dopiero motywacja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Szyn , szyn

Dużo pracy i efekty widoczne

Sog jasna sprawa.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
znakomicie idziesz, szeroko i konkretnie

duży masywny i gęsty facet

a nie ciapa z włosami na żel

gartuluje

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6554
Kawał chłopa. Sog za łapę, bo najbardziej mi przypadła do gustu. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Jest zayebiscie! I to jeszcze w tym wieku! Wielkie gratki!

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
plecy na szerokość wizytówką sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 914 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42662
Bardzo dobrze Idziesz w dobrym kierunku... masywnie,szeroko i z dobrym bf'em Jakbyś poprawił klatkę byłoby jeszcze lepiej wizualnie...Oby tak dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
Super jest :) Ale co to na pierwszych fotkach.. papieros :> ? wuyrzuc !! :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TROJBOJ SILOWY

Następny temat

Droga do MP i MŚ juniorów w kulturystyce by Rurek000

WHEY premium