SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiady- pytanie.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Przysiady robię ze sztangielkami(sztangi niestety nie posiadam). Na sztangielki mogę dać tylko 53 kg maksymalnie. Nie wystarczy to do tego, żeby zmęczyć mięśnie w 10 powtórzeniach przy treningu HIT. Ogólnie obciążenia mam sporo, ale nie mieszczą mi sie na hantle. Mam dużo placków po 1-2 kg, które zajmują na sztangielkach sporo miejsca i niewiele dają. na duże placki od 5 kg wzwyż narazie nie za bardzo mogę sobie pozwolić ze względów finansowych.
Moje pytanie brzmi: czy mogę robić przysiady ze sztangielkami i dodatkowo z plecakiem z obciążeniem? Czy efekt ćwiczenia będzie taki sam? Czy to będzie miało gorszy wpływ na mój kręgosłup?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
niepolecam z plecakiem poniewaz to moze mocno obciazyc kregoslup, bedzie cie ciagnal do tylu i mozesz robic przez to niepoprawnie technicznie. a niemozesz robic np 15 powtorzen, napewno bedzie znacznie ciezsze. ale prawde mowiac masz problem ktorego nieda sie rozwiazc w inny sposob niz dokupienie talerzy a najlepiej do dlugiego gryfu. Wiem ze chcesz robic 10 powtorzen bo na mase jedziesz ale przez krotki okres czasu zanim kupisz gryf lepiej rob 15 powtorzen a nie kombinuj z jakimis plecakami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
rob syzyfki - efekt podobny a wymusza duzo mniejszy ciezar, dodatkowo wykroki i hack-przysiady. a plecaka nie polecam z tego wzgledu ze ciezar moze sie przemieszczac i powodowac rozne naprezenie na miesnie plecow i kregi ...

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oceńcie plan

Następny temat

Trening - Pytanie

WHEY premium