SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiady ale nie ze sztangą

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Na siłowni gdzie chodze zabardzo nie mam możliwośći wykonywać przysiadów - stojaki są tak stare że nie wytrzymałyby 40kg nawet;/ Na siłownie chodze sam i więcej niż 60kg nie narzuce;/ Zresztą samemu jest niebezpiecznie robić przysiady. Czy można wykonywać przysiady np. ze sztangielkami? To powinno dawać ten sam efekt;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
Oczywiscie ze mozesz, mozesz tez robic hack przysiady. Ale ja po prostu zarzucam sztange sam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1674
wszystko sobie mozesz nazucic tylko że ze sztanga jest wygodniej ja osobiscie jak trenowalem siatkowke to ladowalem do plecaka cegly i jechalem przysiady

chcem byc wielki!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
tez chodze na silke sam i nigdy nie ma problemu zeby ktos mnie asekurowal, wystarczy poprosic (przynajmniej tak jest tam gdzie ja chodze - rodzinna atmosferka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Tez sam musze sobie ciezar z ziemi zarzucac na bary;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
zarzucic Ok, ale potem to zdejm

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3730
przysiady ze sztngielkami odciążają prostowniki grzbietu, lepiej izolują czrorogłowe, można robić, ale ze sztangą też trzeba ćwiczyć.

dla chcącego nic trudnego. Napewno znajdziesz sposób by robić siady ze sztagngą. Może te stojaki tylko tak licho wyglądają? kombinuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
ja przykręcałem sobie stojaki na sztangę ODWROTNIE i po prostu siadałem tak żeby trafić w stojaki

a nie możesz robić ze sztangą z przodu lub hack przysiady jak pisali wczesniej

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
ten problem widze ma sporo osob, ja tak samo brat w sumie moze zbiec i mi go zarzucic ale ostatnio mnie prawie polamal bo jest troszke nizszy odemnie i dziwnie sie to laduje, a samemu to czasem mozna uszkodzic sobie czache, gorzej jak sie duzo przysiadow robi to potem rece dretwieja i wogole sie to sciaga masakrycznie. co do tematu zrob sobie interwaly na nogi ze sztanga z przodu, jak nie wiesz jak to dziala to ci moge opisac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
opisz ja chetnie poczytam

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 437 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5984
no bez stojakow lipa, nie wyobrazam sobie 100kg zarzucac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening arnold?!?!

Następny temat

Plan treningowy do sprawdzenia

WHEY premium