SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiady

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5700
Witam trenuje z ciezarem wlasnego ciala ( kalistenika ) i brakuje mi motywacji w treningu nog bo jak wiadomo robienie przysiadow bez ciezaru kopyt mi nie zbuduje nawet nie czuje jak miesnie pracuja przez co odechciewa mi sie cwiczyc, jedynym cwiczeniemw ktorym cos czuje sa przysiady na jednej nodze i tu moje pytanie :

Czy zamiast robic standardowo 3 roznych cwiczen po 3 serie ma sens zrobic np 9 seri przysiadow na jednej nodze wiem ze nie bedzie tego bodzca zeby pobuidzic miesnie pod innym katem ale tylko w tym cwiczeniu czuje wysilek i prace nog
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816








Polecam te 2 filmy.

Zmieniony przez - Fin w dniu 2014-02-04 00:38:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5700
Tak widzialem je dziesiatki razy nie mniej jednak przysiady na jednej nodze uwazane sa za najlepsze cwiczenie na nogi oczywiscie w kalistenice, a cwiczenia ktore wykonuje facet z 1 filmiku nie przypadły mi do gustu i nawet chodzbym chcial je robic nie dalbym rady bo mnie nudza ;p coz moze to dziwne ale tak juz mam.

Nadal dreczy mnie pytanie czy robienie duzej ilosci seri 1 cwiczenia wystarczy by te nogi jako tako zbudowac i nie odstawaly od reszty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 903
Nie bardzo... Pewnie słyszałeś, że mięśnie uodparniają się na wysiłek, dlatego trzeba zastosować różnorodność treningu. Rób wszystkie ćwiczenia które masz w założeniu ( jeśli nie masz "Ćwierćskoków" to sobie je dorzuć) i napakuj czymś plecak ile się da, i jedziesz. Co to za problem. PS. jak nic nie czujesz w nogach to może poprostu źle wykonujesz te ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209




Może zmajstruj sobie coś takiego do przysiadów na początek starczy a i inne ćwiczenia idzie tym wykonywać. Koszt to jak ten gościu z filmiku mówi. Sam zrobiłem taki worek 30kg i wyniosło mnie to bodajże 10 albo 15zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
https://www.sfd.pl/DOMOWY_ATLAS_ĆWICZEŃ-t946176.html

kilka propozycji,ewentualnie zawsze mozesz połączyć i zrobić serię łączoną

np 15 wykroków na nogę i od razu bez przerwy 15 serii siedów z wyskokiem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 417 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5700
Dzieki, sprobuje robic te serie łaczone zeby poczuc wycisk, ten worek wydaje sie fajnym pomyslem i co najwazniejsze tanim zamiast kettla za 200 zl, a w koncu ciezar to ciezar
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabata, najlepsze ćwiczenia i pytania

Następny temat

Początkujacy- sztangielki i trening obwodowy

WHEY premium