SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przymiarka do pierwszego razu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Hej,
Obecnie jestem w 2 tygodniu cyklu kreatynowego, który potrwa jeszcze 10 tygodni. Po skończonym cyklu chce zrobić tydzien przerwy a następnie 2 tygodnie "rozruszania". Cykl SAA zacząłbym najwcześniej za 3 miesiące.

Ćwiczyłem dość ostro w latach 2005-2008, w tym czasie moja sylwetka znacznie się polepszyła. Obecnie waże nadczo 94kg i chciałbym zrobić jeszcze 6kg masy mieśniowej i zobacze co dalej.

Moja Dieta na czas cyklu:



"II obiad" to danie ruchome. Czasem jest schab, innym razem kura itp. Generalnie to od 2900-3000kcal i 2g b/kg zaczynam rosnąć, więc myślę, że ta dieta sprawdzi się przy SAA.


Dobór środka
Zastanawiam się nad
1-6 Meta 20mg ed
lub
1-6 prop (nie wiem jaka dawka)

Jako, że nie miałem wcześniej styczności z SAA to jeden srodek powinien dać kopa.

Mam kilka pytań:
- Przed, w trakcie i po cyklu chciałbym przeprowadzić badania na stan zdrowia (jakie? jaki koszt? jak często?)
- Jakie preparaty stosować przy cyklu SAA? Z tego co wiem to ess forte, cynk i hepatil po cyklu
- Nie mam żadnej wiedzy o iniekcji dożylnej i szczeże mówiać - obaiwam się jej.
- Odblok - 10 tab Clomidu wystarczy?
- Czy zaraz po cyklu mogę zrobić wycinkę, czy dalej masować?

Moje cele:
+ 2cm w bicu
+ 5kg wagi
oraz 130 w WL

Czy to realne?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 94

Wzrost: 188

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: 87

Obwód uda: 66

Obwód łydki: 41

Staż na siłowni: 2,przerwa,1

Ilość spożywanego białka: 2g

Ilość spożywanych węglowodanów: nie licze

Ilość spożywanych tłuszczów: nie licze

Opis przebytych cykli sterydowych: brak

Trening: Dotychczas FBW, ABA, BAB

Cel cyklu: W miarę czysta masa mięśniowa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: nie było żadnego

Poziom BF%: ok. 15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ektomorfik

Stan zdrowia: zdrowy

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: patrząć po rodzienie - do łysienia, porostu owłosienia i trądziku

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): 115

Martwy ciąg (MAX): 150

Przysiad (MAX): 160
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23321
Chłopie poczytaj jeszcze o saa!!! Injekcja dożylna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
No dorba dałem ciała z tym :P Już myslałem o następnym zdaniu a nieskończyłem jeszcze tego i tak wyszło :P

A o iniekcjach i tak jeszcze poczytam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
Meta tak jak piszesz, prop 1-8 100 mg e2d (np pon, śr, pi).
Nie bój się iniekcji dożylnej, bo teścia bije się domięśniowo
Osłonki też w sam raz (przy cyklu na mecie) do każdej tabsy mety 2 tab. eseliv, po hepatil na regenerację, na propie cynk Zinkas forte 2 tabl. (1 rano, 2 wiecz.)
Odblok po mecie 10 tab. clom, 10 dni po 50 mg (1 tab. wieczorem), po propie dwa listki cloma pierwsze 3 dni po 100 mg i do końca po 1 tab. (przyjmowane przed snem)
Co osiągniesz na cyklu jest niewiadomą, wszystko zależy od diety treningu i innych czynników, więc zmierzyć przed się nie da. Co do badań przed to myślę, że podst. morfologia, mocz, ob powinny dać obraz twojego zdrowia (koszt u nas ok. 20-30 pln)
Jak wyniki ok to możesz ruszać. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popraw diete, na noc bułki to kiepski pomysł tak samo mleko i laktoza.. (choć podobno niektórym to nie wadzi).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
dobrykoks
Pomyliły mi się godziny posiłków. Kolacja jest o 20:30 a "na noc" o 22. Spać chodze około 24. Mleko mogę zastąpić wodą.

skint73
Dzięki za rady, raczej skłaniam się ku metce. Badania przeprowadzę na tydzień przed rozpoczęciem i wstawię tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
Trochę poczytałem i zdecydowałem się na testa.
Z tym, że jest jedno ALE.

Nie mam dostępu do propa (przynajmniej do sprawdzonego, a od nieznajomego nie wezmę), za to mam pewny prolo z Jelfy, który sprawdzali już znajomi i działa ok.

Z tego co wyczytałem róznica między prolo a prop to długość estra, co objawia się tym, że prolka ma "więcej mocy" i dłuzej się rozkręca. Znalazłem również wypowiedzi sugerujaće, że prolo możńa spokojnie brać na 1 cykl, tymbardziej dla ekto.

I kilka pytan.

1. 1-8 200mg ew
bedzie git?

2. Jaki odblok? tesc dziala chyba 2 tygodnie, wiec 24 tabsy clomidu po 2 tygodniach stykną?

3. Jak sie nazywa to badania na poziom tescia? Morfologia?
4. Jakies pomysły jak zapobiec łysieniu? (obawiam sie ze mam predyzpozycje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
1. 1-10 200 mg e5d
2. hcg+clom
3. badanie na poziom testa nazywa się badaniem na poziom testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 119
HCG niezbędne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak w końcu 10 tyg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nadczynnosc tarczycy a Enantan Testosteronu

Następny temat

unigen, genesis, alpha... jak to jest??

WHEY premium