SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przykładowe rozpiski treningów dla początkujących.

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 1482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
Jako, że mam za sobą 18 lat treningów w tym 5 lat zaliczonych w Las Vegas w Gold's Gym chciałbym wam zaprezentować przykładową rozpiskę treningów dla budowy ciała typu ektomorfik, którą stosowałem bo nim byłem. (Rzadko kogo widuje się człowieka w wieku 15 lat, dobrze się uczącego, który waży zaledwie 58kg przy wzroście 188cm. Mało jada i sypia). Ale to przez to, że lubiłem szkołę i naukę. Polecam wam się uczyć!!!

A więc do sedna sprawy. Trening, który stosowałem przez 4 miesiące budowania masy mięśniowej. Tutaj przypomnę, że jest to długotrwały proces.

PONIEDZIAŁEK.
1. Pompki tradycyjne 5 serii po 10 / 8 / 8 / 8 / 6 powtórzeń.
2. Przysiad 6 serii po 15 / 15 / 12 / 10 / 8 / 5 po
3. Grzbieto skłony 4 serie po 25 / 30 / 35 / 12
4. Wykroki (bez ciężaru) 3 serie po 20 / 25 / 15
5. Pompki z podwyższenia 8 serii po 10 powtórzeń.
6. Pompki stojąc na rękach 2 serie 10 / 5 powtórzeń.

ŚRODA.
1. Bieg 1000m
2. Bieg 2x60m

PIĄTEK.
1. Brzuszki 10 serii po 25 powtórzeń.
2. Pompki tradycyjne 5 serii po 12 powtórzeń + pompki z podwyższenia 5 serii po 20 powtórzeń.
3. Unoszenie węglarki z węglem (ok. 8kg) 2 serie 5 / 3 powtórzenia.

Jeden z pierwszych planów na mojej masówce. Następne wskazówki wkrótce!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Właściwie to nie ten dział do takich powiadomień.
Nie ważne czy trenowałeś w Golds's gym, Monster Gym czy w Polskiej siłowni.

A to co przedstawiłeś to nie jest nic nowego + trening na masę to przestarzały mit.
Trening poparty odpowiednim bilansem kcal w diecie, można tak go określić na 'masę'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
W 1995 roku nie miało się zbyt wiele dostępnego. Ja raczej jadłem książki i wiedzę, niżeli jakieś białka. Wiedziałem czym są aminokwasy, czym jest glikogen i wszystkie inne składniki pokarmowe. A patrząc teraz na Polskie siłownie widzę nastolatków, którzy przychodzą i bujają się z ciężarem i chcą podnosić nie wiadomo ile... Wiesz jak to jest chyba, nie?
Dlatego chcę takiemu powiedzieć jak zaczynałem. Co raz więcej jest domatorów w takim wieku, ale moim zdaniem siłownia to nie jest żaden wstyd, nawet gdy się jest ekto. Obecnie jestem na diecie 8100 kcal, a zaczynałem z zaledwie na oko około 1600 kcal. W Stanach przewinęło się wiele dzieciaków na siłowniach, ale każdy zaczynał robotę od 7 miesięcy treningów w domu, bo widziałem ich nieco śmieszne Dzienniki Treningowe. Ale w Polsce różnie bywa... Zioło, amfetamina, papierosy - na każdym rogu dostępne. Dlatego chcę pokazać młodym koleszką, że warto jest zacząć w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
w tym dziale skupiamy sie na treningu na siłowni więc odpada
jest dział domatora ale im tam treningów nie brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
Jestem nowy, więc nie ogarniam jeszcze tutaj wszystkiego.
I mam pytanie, gdzie mogę wrzucić moją obecną dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html
https://www.sfd.pl/odchudzanie/
główna strona forum https://www.sfd.pl

Zmieniony przez - strzeleccc w dniu 2013-12-28 21:50:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21
Z góry dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Totalny laik.

WHEY premium