SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przykładowa dieta Low Carb na redukcję, duża pomoc dla początkujących

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 120297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Pinioroz węgle około treningowo, więc tak jak napisałeś będzie dobrze.

Gregorkrk na Twoim miejscu zajął bym się masą, nie zrobisz redukcji jeżeli nie ma z czego za bardzo się zredukować oraz jeżeli dysponujesz zbyt małą masą mięśniową. Dlatego proponuje zostać przy robieniu masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 136
lepsza na zrzucenie tłuszczu jest dieta low carb czy low fat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2741
lepsza na zrzucenie tłuszczu jest dieta low carb czy low fat??

Low carb. W diecie nie może zabraknąć zdrowego tłuszczu.

Zmieniony przez - knedliczek w dniu 2010-06-19 13:15:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Nie spotkałem się jeszcze z dietą low fat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Nitroman: low fat czyli niskotłuszczowa,niemożliwe,że się nie spotkałeś . Fajnie dieta ułożona,ale odkąd zjadłem ok.60g majonezu z 6 jajkami na śniadanie(raz,kiedyś) to na niego nie spojrze. Aha i mam nadzieje,że ogórek w diecie kiszony,żeby nie neutralizował wit c z pomidora

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Wiem co znaczy Low-Fat, z tym że nie spotkałem się z taką dietą, bo nie wiem czemu ona miałaby służyć? Nie sądzę aby obcinanie tłuszczy służyło w jakikolwiek dobry sposób naszemu organizmowi, tym bardziej że tłuszcze są prekursorami do wytwarzania hormonów oraz pełnią inne funkcje prozdrowotne w naszym ustroju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Wydaje mi się,iż może dlatego,żeby nie ograniczać w znacznym stopniu siły mięśni(przez to obcięcie ww).Drugorzędną sprawą może też być aspekt wody podskórnej-ktoś chce redukować na węglach,a nie na tłuszczach,bo po skończeniu lc i przejściu na ww woda podskórna powraca .
pzdr

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 136
Nitroman pisze bezpośrednio do Ciebie gdyż wzoruję się na Twojej diecie i słucham Twoich rad. Jestem na ww diecie ok 10dni, wiadomo troche zmieniam, czasem na cos wiecej sobie pozwole (np kebab - oczywiście mięso, warzywa i sos bez żadnych bułek) albo opuszcze trening (inne życiowe obowiązki) lub np nie jem systematycznie supli (nie jadłem przez 4dni bcaa). Do setna, w 10dni zrzuciłem 4kg (z 1,5kg to mięśnie ale z mojej winy) i jestem zadowolony ale mam kilka pytań, oto one: 1. Kiedy jeść posiłki z węglami gdy mam dzień beztreningowy (jem na 1sniadanie i obiad)? 2. Zdaża mi sie trenowac jednoego dnia trening siłowy i aerobowy, czy robić aeroby po siłowni czy mozna robic je nadczo rano a aeroby późnym popołudniem (i kiedy wtedy jeść posiłki węglowe jak są treningi osobno)? 3. Czy w dni nietreningowe można rozłożyć węgle na więcej posiłków w mniejszych ilościach (np do kazdego posiłku jeść kromke chleba razowego ok 25g węgli x 5 = 125g dziennie? 4. Czy ze 150g węgli spożywanych w ciągu całego dnia może być część prostych (cukry) czy to bardzo ważne zeby były to węgle złożone? 5. Chodze cały czas głodny, moge jeść więcej (np 6posiłek) czy trzymać sie kurczowo Twojej diety? Miałem jeszcze kilka innych ale teraz nie moge sobie przypomnieć, to narazie tyle. Pozdrawiam i czekam na odp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Odp:
1. Możesz zostawić je z rana tak jak jest.
2. Proponuje robić aeroby zaraz po siłowni, nie rób aerobów na czczo szkoda mięśni.
3. Tak nie będzie to się z niczym kłócić, lecz w tym wypadku tłuszcze też musisz rozbić.
4. Nic się nie stanie, choć lepiej byłoby gdyby były to węgle złożone, choć tyłka Ci nie rozerwie, oczywiście w rozsądnych ilościach.
5. Rozpisz mi swoją wagę, jaką masz pracę, czy masz dodatkowy wysiłek fizyczny, ile warzyw dodajesz do posiłków.


Szprota94
Dlatego nie trzeba rezygnować z diety Low Carb, wystarczy zmienić tylko proporcję pomiędzy składnikami odżywczymi.
- Białko 20%
- Tłuszcze 50%
- Węglowodany 30%
Wtedy nie ma obawy o wodę podskórną, po za tym proponuje ograniczyć spożywanie soli, oraz zwiększenie ilości wypijanej wody w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 136
7:15 sniadanie1 (lekkie gdyż do pracy jeżdze rowerem (15min), praca od 8-17 raczej bez wysiłku fizycznego (siedząca i jeżdząca 50/50), 10;30 śniadanie2, 13:30 śniadanie3, 17:00-17:15 powrót rowerem do domu, 17:45 obiad (z węglami), 19:30-21 trening (1godz siłownia +30 rower stacjonarny), 21:30 kolacja z węglami), obecnie 86kg wagi (było 90 przy początku diety) wzrost 173, ćwicze 4-5 x w tygodniu, z supli bcaa, serwatka, hmb, clenurexin przed treningiem. Czuję się glodny w granicach 16:30-17:45, "wstawiam" tam jabłko ale to troche mało. warzywa jem do kazdego posiłku przeważnie pomidory i ogórki, na zmiane sałata-kalafior-marchewka-gorszek (do obiadu). Dzieki z góry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przewóz przez granicę

Następny temat

TRIBULON

WHEY premium