SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przykładowa dieta Low Carb na redukcję, duża pomoc dla początkujących

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 120438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1921
A ja mam pytanie z trochę innej beczki.
Niedługo wyjeżdżam za granicę do pracy. Robota od 7 do 18-19 w tym godzina przerwa o 12. Praca typowo fizyczna. Możliwość wszamania czegoś w czasie pracy - kiepska. Jak to teraz rozwiązać, coby nie stracić wypracowanego efektu? Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10610
chcesz dalej być na diecie LC?? przede wszystkim kaloryczność diety. musisz ustalić jakie zapotrzebowanie bedziesz miał przy tego rodzaju pracy. Możesz wykożystać patent jabiego na szejuka białkowego ze zmielonymi płatkami owsianymi. wystarczy chwila na spożycie takiego posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Zdecydowanie musisz iść w prostotę przygotowania posiłków jak i w miarę szybkie ich spożycie. Mogą to być koktajle, kanapki, placki owsiane, batony na bazie białka w proszku z różnymi dodatkami. Jedyne co Cię będzie ograniczało to Twoja wyobraźnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
1.zapotrzebowanie obliczamy na sucha mase ciala?
2.wegle tylko przed i po treningu czy mozna dac tez do sniadania?
3.co z weglami jesli nie ma treningu silowego?
4.co z weglami jesli nie ma treningu silowego a jest np. aerobowy albo rano na czczo albo przed snem?
5.wazac 90-95 dokladnie nie wiem ustalic bialko na sztywno na 2g ale suchej masy ciala, wegle 150g ed juz warzywami/owocami i dowalic reszte kalorii z tluszczu?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
ciekawe co ten 90kg facet robi że mu wystarcza 2500kcal jak ja ważę 80kg i potrzebuję 2900kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PPatrz na daty postow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
??? przecież to nie temat jednorazowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
Ja mam bardzo ważne pytanie. Czym można zastąpić Pierś z kurczaka? Codziennie jeść pierś z kurczaka to jest dość duży wydatek na który nie mogę sobie pozwolić. Bardzo dziękuje za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Dobry. Jakie byście zaproponowali źródło węgli przed i po treningowych przy celiakii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ponieważ temat został odświeżony to napiszę - jeśli ktoś chciałby posłużyć się wzorem z pierwszego postu, to dodam tylko że dieta ta jest niedoborowa w wapń i potas, co należałoby uzupełnić (dodając więcej warzyw i wodę wysokowapniową), witaminy C również mogłoby być więcej. Brakuje także sodu, co przy LC i wysiłku fizycznym ma istotne znaczenie (również zastąpienie wody źrodlanej mineralną może okazać się pomocne). Łosoś / makrela / halibut / śledź 2 - 4 razy w tygodniu zwiększyłby udział deficytowych kwasów omega 3 i witaminy D.

Piszę o tym, ponieważ często takie diety kopiowane i stosowane są przez osoby młode, w wieku rozwojowym. Warto by były kompletne.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2013-01-04 09:26:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przewóz przez granicę

Następny temat

TRIBULON

WHEY premium