SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowywanie posiłków dzien wcześniej

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8533
Co sadzicie o przygotowywaniu kompletnych posiłków na cały dzień poprzedniego dnia a potem odgrzewanie ich w miktofali? są jakieś minusy ? cos nie tak prozdrowotnie ? jedzenie na tym jakoś traci?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Wiele razy tak robiłem.Przygotowywałem posiłki późnym wieczorem na następny dzień.Nie sądzę żeby posiłki traciły na wartości jeśli są przechowywane w lodówce.Jeśli chodzi o odgrzewanie w mikrofalówce...od lat tak robię i żyję:)Podstawa to nie dać się zwariować panowie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Właśnie Tomek od lat odgrzewa, żyje i jeszcze jak dobrze wygląda
A tak na poważnie nie ma żadnych przeciwwskazań do przygotowywania posiłków dzień wcześniej a potem ich np. odgrzania
Musisz tylko mieć na uwadze, że teraz przy tak wysokich temperaturach zewnętrznych musisz w transporcie i po przybyciu do np. pracy zabezpieczyć posiłki aby się nie popsuły. A teraz o to nie trudno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja robie na 2 dni wieczorem, ryż i pieczone/grlilowane piersi - do lodówki rano jedną porcje do pracy, a kolejnego dnia druga porcję.

Nic sie nie psuje, możesz tak robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wcinasz taki suchy ryż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
podgrzewam w mikrofali razem z piersiami.
Otwieram pojemnik i dolewam olej lniany, olej mct, oliwe z oliwek.

I jem

Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2012-07-11 17:28:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Jak zrobisz rano posiłki to i tak będziesz musiał je podgrzać w późniejszej porze także tak czy tak podgrzewasz,taki to sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8533
no to OK, tak myślałem, ale zawsze warto zapytać; to mega wygodne i łatwiej trzymać dietę, a ryż wcale nie musi być suchy jeśli używa się specjalnych pojemników lub przykrywek - jedzenie w mikrofali wtedy tak nie wysycha, zresztą przecież jak napisał Jabi z reguły polewa się i tak oliwą albo lnianym więc jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
wazę jest ŻEBYŚCIE :

1 - mieli przymknięty lub zamknięty pojemnik (aby nie wyparowała woda)
2 - ustawili mikrofale na mniej MOCY, a dłuższy czas.

Wtedy wychodzi GIT

POZORRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8533
można kupić takie pojemniki z małą dziurką, takim wentylem bezpieczeństwa; ewentualne ciśnienie nie rozwali pojemnika a jedzenie nie wysycha; w tym samym pojemniku przechowuje się żywność - ten otwór się zamyka specjalną klapką i jest szczelny

BTW: ostatnio sporo oglądałem filmów z colemanem na physique.tv - on też namiętnie korzysta z mikrofali, jednak ryż przyrządza na bieżąco - ma w pojemnikach tylko mięso, w ogóle zdziwiło mnie jak dużo smaży, ogólnie fajnie popatrzeć tak z ciekawości - gość ma siłownię zaraz obok kuchni : ) - jednak jak oglądam go w codziennych czynnościach to przepraszam bardzo ale tyle masy to już kalectwo, na prawdę trudno normalnie funkcjonować ... ale to już inny temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialeczko WPC 80

Następny temat

Normy do diety

WHEY premium