SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie formy do startu w M.P 2009 przy suplementacji produktami HI-TEC

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
przepraszam za błędy.
Rozumiem że za ortografię, składnię i pewnie coś jeszcze dostałem złą ocenę. Biję się po trzykroć w pierś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
nie rozumiem za co jedziecie Irona? - zazdrość? Ma swoją wizje treningu,diety,przygotowań to niech robi jak uwaza. Przejedzie sie to cos zmieni. To nie jest forum polonistyczne wiec nie wiem czemu wytykasz błędy ortograficzne

P.S po profilach niektórych nie wiem na jakiej podstawie doradzacie Ironowi bo z tego co widze u was sie to nie sprawdziło. Plujcie jadem gdzie indziej.

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2009-03-07 12:56:45

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
zgadzam sie w 101% z postem poprzednika :)

dajcie na luz, niech Iron robi swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Po prostu niektórym się wydaje, że farmakologia robi za człowieka wszystko, g**** prawda.
Słabe partie Irona, to pewnie efekt błędów z początku kariery na siłowni, każdy tak ma, każdy coś musi gonić. O tym, że brakuje tricepsa itp., to już chłop dobrze wie.
Wtrącanie się ze swoimi prawdiłami zasłyszanymi z forum również nie na miejscu, nie z faktu nie dorównywania ironowi umięśnieniem, czy wymiarami, a z faktu, iż nikt kto nie odczuł przygotowań na właśnej skórze nie ma prawa dyskusji. O wielu rzeczach nie mówi się otwarcie, istnieje wiele teorii nawet wśród największych tego sportu. Sam sobie nie wymyślił odstawienia kreatyny na x czasu przed zawodami.
peace

ps. mi osobiście sylwetka nie pasuje, brakuje mi tego, co po milion razy Ci powytykali, ale szanuje czas, poświęcenie i zaangażowanie i życzę poprawienia braków i robienia tego, co lubisz najbardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3113


Male porównanie.Rok temu waga 88 kg 3 tyg temu 100 kg a obecne foto po 3 tyg wycince waga 94-95 kg

Zmieniony przez - iron-men30 w dniu 2009-03-07 20:20:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
spora przemiana przez te 3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
na moje oko to ta poza Ci nie wychodzi,
wyadje mi się, że możesz to inaczej spiąć.
wstaw jakieś obowiazkowe
pozdr.
fajnie się wysuszyles, na twarzy masakra ;D

Zmieniony przez - emilooos w dniu 2009-03-07 20:29:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 453 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3113
Oki zrobie fotki w pozach obowiazkowych.
No zgadza się z twarzy mi ostro leci i strasznie sie starzeje zaraz ale tak to już jest u mnie.

Zmieniony przez - iron-men30 w dniu 2009-03-07 20:51:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no z twarzą faktycznie, góra bdb, definicja patrzę będzie git a jak z nogami? ruszyły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 384 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24069
a i ja się wtrącę, może teraz będzie mniej "błentuf". Pozy obowiązkowe tu by się przydały, tak jak koledzy mówią. Ja poproszę przód, bo biceps tyłem nieźle wyglądał zawsze. Ale najszerszy tyłem i pozy z przodu by się przydały.

I mam pytanie. mistrzostwa będą chyba w okolicy początku maja?. Jaką planujesz wagę i czy nie boisz się że z formą nie trafisz. A mówię że jest źle bo jest coraz lepiej ale po prostu się pytam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!!!! Promocja Cenowa na BUILDUP'a !!!!!

Następny temat

NOWI ZAWODNICY TEAM'u HI TEC NUTRITION & PEAK PERFORMANCE

WHEY premium