SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do podciągania na drżżku! Pilne!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Witam! Za 2 tygodnie mam egzamin na uczelni, a jednym z testów będzie podciąganie na drążku nachwytem. Termin egzaminu zaskoczył mnie na cyklu masowym i jestem w stanie teraz wykonać 8 podciągnięć, czyli niewiele, muszę ten wynik trochę poprawiać.

Zastanawiam się jak to ćwiczyć. Codziennie rano biegam na siłowni, może przed każdym biegiem podciągać się? Ćwiczyć jeszcze jakieś inne mięśnie, może przedramiona i biceps, które mnie pieką na maksa podczas podciągania? Robić to codziennie, w jakch seriach i czy w każdej serii na maksa? Pomagać podciągać się na treningu może mi kolega w razie czego.

Dziękuję za rady, pozdrawiam!

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Nie oszukujmy się, w dwa tygodnie nie uzyskasz progresu z 8 do 20 podciągnięć. Żadne kosmiczne plany tego nie zmienią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Ja pierniczę, ale odpowiedź. :D

Nie chdozi o takie progresy ale sensowny trening, no ale cóż... ;)

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
ja codziennie rano i wieczorem robie 3 serie podciagniec w kazdej ser 3 rozne chwyty nachwyt szeroko podchwyt szeroko i podchwyt wąsko i z 8 powtorzen w jendym cwiczeniu jestem na 20 ale to przez miesiac czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Dzieki za link krzyss8. Napisalem tam post, moze ktos odpowie.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
widzę drugi Twój temat...szkoda ze w tamtym nie wspomniałeś ze masz jakieś 2 tygodnie na poprawę wyniku...

link wyzej podano,co mozesz zrobić jeszcze? Skończyć masować,nie wiem jaki jest Twój cel i pewnie wielu ekspertów(trenerów) zalecało by zrobić przerwe pomiedzy cyklem masowym a redukcyjnym,ale Ty nie masz na to czasu,wiec jednak zacząłbym się redukowac na Twoim miejscu. W dwa tygodnie szału nie zrobisz i jeśli uda Ci się coś zrzucić to bedzie to mała wartosc ,ale przynajmniej tyć już nie będziesz(co podciąganiu na drążku nie sluży).

Pamietaj jeszcze by min dwa dni przed egzaminem nie katować pleców ani rąk.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Dzięki za info Queblo w tym i drugim temacie. Właśnie robie teraz redukcję, może schudnę ze 106 parę kilo codziennie biegając i stosując dietkę redukcyjną. O odpoczynku przez egzaminem wiem.

Zastanawiam się tylko skoro za pierwszym razem podciągam się 9-10 razy to później idąc już na wspomagajacą podciąganie maszynę ustawić sobie ciężar tak, żeby podciągać się tyle samo razy co za pierwszym na drążku czy mniej?

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a po co iść na maszynę? Dalej serie rób na drążku

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Weidera - pytania

Następny temat

trening na mase, pomoc.

WHEY premium