SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do pierwszego cyklu, ponowne badania po ponad roku. Ciągły problem z prolaktyna.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 3315

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

88

Wzrost

186

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

87

Staż na siłowni

5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

190b 80t 200w+

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Zero

Opisz swój plan treningowy

Push pull 4x w tygodniu

Cel cyklu

Masa miesniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

13

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ekto

Stan zdrowia

Zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

180mc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Daj sobie tą polówkę - już na drugi dzień poczujesz się lepiej. Za jakiś czas skontroluj poziom prl, żeby wiedzieć czy bać mniej/więcej czy np raz na 10dni. Zdarza się, że po paru tygodniach/miesiącach bania kabergoliny ktoś odstawia i jest git. Inny musi brać acyl czas.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Przyszedł mi Cabaser razem z resztą środków. Wziałem pół tabletki Cabaseru w Sobotę i albo mi się wydaje albo czuję się lepiej.
Budzę się przed budzikiem i mam ochotę coś robić. Wieczorami czuję się bardziej skupiony, a nie taki leniwy.

Myślałem, żeby w te sobotę wziąć drugą polówkę i zrobić badanie prolaktyny i reszty w poniedziałek.

Po badaniu chciałem wejść na enan. Startująć w przyszły poniedziałek lub czwartek.
Dawka 200mg 2x w tygodniu Poniedziałek - Czwartek.

Teraz pytanie, aktualnie od trzech lat jestem na podobnym bilansie kalorycznym:

B: 2g/kg masy, T: około 80-90g i W: 300+ w zależności od potrzeby. Ogołnie czuję się fajnie, w pasie szczupło, sylwetka dobra.

Teraz chciałbym te kcal zwiększyć, pytanie kiedy? Czy białko odrazu wrzucić 3g/kg tłuszcze lekko do góry i W powiedzmy 300kcal w góre co tydzień przez pierwsze trzy tygodnie? Teoretycznie celuje w max 3500kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940634
Zbiłeś poziom prolki , zapewne jest w widełkach dlatego wróciło dobre samopoczucie...jeżeli weźmiesz drugą połówką Caba po tygodniu możesz zbić za nisko , Caba bierze się 0,5tab co 10-14 dni...najpierw radził bym zrobić badania...
Co do diety tłuszcze zostaw , białko możesz podbić na 2,5g/kgmc wystarczy , reszta ww...dokładasz na spokojnie po 300-500kcal jeżeli jest stagnacja z wagą...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2020-01-07 22:27:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Jakie dawki tego enana przy mojej wadze? 88kg aktualnie. 200mg Poniedzialek, Czwartek?

HCG po 4tyg 5000 jednostek na trzy strzały? Pierwsze badania po 4 tygodniach przed HCG czy po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940634
To twój pierwszy cykl więc wystartuj na spokojnie 200mg e5d zawsze później możesz podbić...
Tak co 4tyg 5000 hcg może być rozbite na 2 lub 3 iniekcje e3d...
Badanie zrób w 4tyg i zaraz po nich możesz wbić hcg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Będę zdawał relacje na bieżąco, dzięki za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Dobra zrobiłem pierwszego strzała. Poszło w udo bo dość duże są i nie trzeba się wyginać. Ogólnie sam zastrzyk zero bólu. Wbiłem prawie 4cm. Zaciągnąłem trochę było powietrze tak jakoś ciężko było zaciagnac. Bo i później w drugą stronę weszło wszystko idealnie bez większego oporu. Wbiłem 0.8ml bo niby 250mg na 1ml. 5kin po strzale a ja już czuję się silniejszy xddd nie no żart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940634
Pierwsza lotka najgorsza człowiek ma schize , ręce sie trzęsą , nerwy itp teraz już pójdzie z górki...czasami może się zdarzyć źle zrobić strzała czy trafić w lipne miejsce tym bardziej jak bijesz po udach , są bardziej unerwione ale nie ma się co tym z góry przejmować , będzie gitarka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Dobra, jest pierwszy problem. Kolejny strzał byl w we wtorek wieczorem. Dzisiaj zauważyłem twarde sutki. Znaczy są tak jakby było zimno. Same sutki lekko twarde k odstające przez koszule. Jak je naciskam to nic nie boli. Czuć tyko takie lekkie szczypanie. Bardzo delikatne. Jestem na dawkach 200mg enan e5d więc nie jest to dużo. Chciałem pierwsze badania zrobić 9 lutego po miesiącu cyklu. Ogólnie od kilku dni czuję się troszkę zmęczony. Może to też prsezoebienie. Boli mnie lekko gardło itp. Ogólnie libido cały czas wysokie. Czyli co estro poszło w górę? Mam pod ręką cabaser na prolke i symex na estro. Zrobić badania już teraz? Czy nie ma co panikować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Mówię tu o samych brodawkach samych czubkach. Ogólnie nie ma żadnych guzów ani nic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nędzne libido na on

Następny temat

Koniec z SAA

WHEY premium