SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
Witam;d ten temat to tak, żeby przyciągnąć uwagę;d z góry przepraszam jeśli ktoś został rozczarowany.

Mianowicie chcę zacząć intensywne przygotowania do szkoły oficerskiej i mam zamiar biegać rano po czym się rozciągać. I tu się rodzi moje pytanie czy nie będzie to kolidować z rozciąganiem na treningu Kickboxing? Czy w ogóle potem na treningu SW się rozciągać?
Acha. I kolejne pytanie mam zamiar zacząć boks w te same dni co KB czyli poniedziałek , środa, piątek, czy w te dni odpuścić bieganie czy może nabyć jakieś carbo i biegać?}
acha i a6w wrzucić rano czy popołudniu ?
Dzięki Wielkie ewentualne odpowiedzi i Pozdrawiam

Uczymy się całe życie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
następnego razu zapewne nie będzie;d żyjmy w zgodzie okey ;d zastosuje się do rad i zobaczymy jak będę stał z samopoczuciem ;d Dzięki wielki;d

Uczymy się całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
więcej ruchu chyba jeszcze nikomu nie zaszkodziło :) biegać mozesz. rozciągać się również. nic to nie bedzie przeszkadzało..
1 PORZĄDNY trening dziennie stanowczo starcza : ) !
a jeśli upierasz się by zacząć trenować coś innego .. to moze odpuść sobie jeden trening kb na sam boks .. ; ) ? właściwie nie wiem jak prowadzone są treningi kick boxingu u ciebie.. ja mam w poniedzialki same ręce (czyli tak jakby boks, we wtorki same nogi (kopnięcia) a w piaątki trening łączony czyli ciosy i kopnięcia. ; )

'JA TRENUJĘ NIE PO TO ŻEBY ŻYĆ TYLKO ŻYJĘ PO TO BY TRENOWAĆ' :)boks > kb > karate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
boks byłby bezpośrednio przed kickboxingiem czyli wyszłoby jakieś 2,5h ciężkiego treningu. Na kickboxingu chce duży nacisk położyć na nogi dlatego chcę zacząć boksik

Uczymy się całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
widzę zapał masz : ) obyśgo nie stracił. po jakimś czasie sam pewnie zrezygnujesz z czegoś .. bo albo bedzie Ci brakowało czasu albo nie bedziesz wyrabiał :P
wiem co mowię, probowalam polączyć bok, kb i karate. praktycznie co drugi dzien byly 2 jakieś treningi. niestety dałam radę tylko 8 miesiacy tak ;] moze to przez moj wiek .. bo i szkola trzeba bylo się zająć i ogolnie życiem codziennym ..

'JA TRENUJĘ NIE PO TO ŻEBY ŻYĆ TYLKO ŻYJĘ PO TO BY TRENOWAĆ' :)boks > kb > karate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ok to teraz ja przyciągnę Twoją uwagę. Zrób jeszcze jeden temat z taką nazwą to tak zmienię jego tytuł że się pod ziemie schowasz!

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2009-11-01 14:56:18

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
odpuść sobie bieganie w dni SW bo byś sie zajechał nie ma co wariować możesz biegać w dni wolne od treningów SW , a6w polecił bym po południu no i pij carbo po boksie bo by ci się mięśnie popaliły , rozciąganie nie koliduje dynamiczne wymachy nóg / szpagaty jeszcze chyba nikomu nie zaszkodziły a jeśli chodzi o treningi kick'u czy boksu to zastanów się co więcej rozwijać ręce czy nogi polecałbym 70% boksu 30% kopania , dobry boks to podstawa fightera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
Scorpion to była konieczność bo zwykle na tematy zakładane przez kogoś kto krótko jest na tym forum odpowiada jedna max dwie osoby. Acha i bez agresji proszę ;d tylko spokój może nas uratować ;d

Uczymy się całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
Nikolaj. dzięki wielkie ;d a może tak w dni treningowe biegać, tylko , że przed treningiem i traktować to jako solidną rozgrzewkę?

Uczymy się całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
hmmm szczerze mówiąc bieganie to bieganie a nie rozgrzewka przed SW takie moje zdanie , ale jak uważasz , bieganie polecam rano przed śniadaniem albo po treningu SW ale jakieś carbo przed bieganiem albo lekki posiłek jak wolisz nie ma co sie zajeżdzać bokserem zawodowym to ty nie jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Najpierw zrób sobie tydzień albo dwa próbne. Bardzo dużo zakładasz bieganie, 2 treningi, szkoła. Fajnie, że zapał masz, ale zobacz czy wyjdzie Ci czasowo.

Rozciąganie samemu nie będzie kolidowało z tym z treningów, a wręcz pomoże, tylko rozciągaj się z głową.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Nie to nie jest konieczność. Temat "NAGIE FOTY MOJEJ SIOSTRY" ma się nijak do tego co napisałeś. I większość nowych zadaje pytania a i tak każdy odpowiada.
Na drugi raz przekręcę tytuł w chamski sposób Dlatego mam nadzieje że następnego razu nie będzie ^^
Co do biegania to już Nikolaj napisał all ;]

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek bokserski

Następny temat

Manifest ochrony?

WHEY premium