SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przydala by mi sie fachowa pomoc;]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2657
czesc!

Wiec tak mam 18 lat, cwicze prawie 2 lata glownie na sile. mam 187 cm wzrostu 93 kg wagi lapa parwa 39,5 lewa 39. Reszty nie mierze bo to sa dla mnie partie pryjorytetowe. Wyciskam 120 i stoje juz pol roku, zmienialem cwiczenia kombinowalem jak kon pod gorke ale nic nie idzie. Wczesniej wzialem 100 tabsow bionabolu jakies 9 miesiecy temu po drodze jakis testosteron wpadl ale to tez kolo 10 strzalow. w kazdym razie jestem czysty od 6 miechow:(narazie jem 3d protein treca i kreatyne.. i planuje tak przyjac znow jakies mieszanke testoseronowa: muslalem o omie ( 10 szotow)z prolongatum (10 szotow)tylko nie wiem jak by to dobrze polaczyc czy to wogole oplaca sie laczyc. a tak wogole to za mlodu mialem problemy z watroba ale teraz robilem badania i wszystko ok!!zdrow jak ryba!

pozdrawiam i bardzo prosze o konkretne podpowiedzi o nie pisanie zadnych glupot nie wnoszacych nic wartosciowego do tego posta
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6749
odwiedz dział trening, dieta i suplementacja

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2657
standartowa odpowiedz cwaniaczka; uwierz mi odwiedzalem i odwiedzam te dzialy dosc czesto!nie wiesz to nie pisz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
omy nie bierz,sam bralem i to niestety juz nie to samo co kiedys,lepsza susta,poza tym prolongatum to tez tesc tak wiec nie oplaca sie laczyc.
Wez:
suste z winkiem-drozsza wersja
typowa "wodna" wersja:meta+susta
meta, susta,pod koniec silabolin
prolo+deca
prolo+meta
prolo+wino
,jak widzisz jest duzo mozliwosci zależne od celu jaki sobie stawiasz no i od finansow.






Zmieniony przez - Rafi1980 w dniu 2005-11-23 01:59:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2657
finanse w sumie to nie najwiekszy problem bo mam dostep do dobrych pewnych i tanich koksow. jednakze najbardziej zalezy mi na sile, a co do mietka to mimo wszystko nie chce tak watroby obciazac. Dzieki za odpowiedz!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Omy z prolo nie ma sensu,a ta kwogóle jedziesz aktualnie na krecie i zero postępów siłowych..?

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2657
tak mam kreatyne VITALMAXU ktora odradzam wszystkim! kupilem wraz z kolegami nikomu nic nie poszlo a nie powiem zjadlem tego gowna z 500gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
500 gram , ajajaj to faktycznie strasznie duzo.....

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
Moze to blokada psychologiczna ;] tak jak na 100 m kilkanascie lat nikt nie mogl sie zblizyc do czasu ponizej 10 sekund tak gdy padl pierwszy rekord swiata na 9.99 w ciagu kilku lat zeszli do 9.78 ;]

kox pomoze CI odlbokowac ta bariere ale jak odstawisz to przyjdzie kolejna np na 135 i co wtedy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakie to smieszne ze ktos kupuje suple i mysli ze jadzac tylko to nie stosujac diety i odp treningu urosnie jak na drozdzach. to jest tylko uzupelnienie diety i nie mozna stosowac tego jako zamiennik. to samo dotyczy anabolikow. qrwa przeciez to tak oczywiste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2657
GREGOR_ian ditke mam, a co do terningu to moim zdaniem rowniez jest dobry i kazde cwiczenie wykonuje poprawnie itd..

A tak wogole to lap soga za łapke;]

Pozdro!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

seks a poziom testosteronu

Następny temat

***jak przestane brac mete mocno spadnie mi siła???***

WHEY premium