SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyciemnianie włosów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6495
Siemanko chciałem sie dowiedziec na czym polega przyciemnianie włosów a najlepiej dajcie jakies fotosy!! DZieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
delia31 napewno nie rozjasnia, ale nie liściami!!! tylko z łupin to się robi, a tych jeszcze nie ma!!!

Pamiętajcie tylko, że wszelkie domowe napary czy rumianek, czy orzech bardzo przyklejają się do włosów i mega trudno się tego pozbyć i potem w przypadku farbowania dziwne rzeczy się dzieją na głowie, w zaleznosci od ilosci i czasem chcąc potem rozjaśnić włosy wychodzi rudy, zielonkawy i inne extremalne kolory .

Są to metody dobre jak było wyżej, żeby pogłebic kolor, nadac mu blask, albo lekko zmienic odcien, blondyn-ka nigdy nie zrobi z siebie szatyna łupinami od orzecha!

Zmieniony przez - keval w dniu 2009-05-26 22:51:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
sposoby naturalne:

-włoski moczyć w wywarze z lisci orzecha wloskiego, przed myciem tak przez kilka min, mozna natrzec wloski i zostawic na klika min a potem spłukać

-mozna takze moczyc wlosy w wywarze z czarnej herbaty po kazdym umyciu

-poza tym mozna takze stosowac maseczke naturalna z 2 zoltek i kilku kropel oleju rycynowego. ponoc stosowanie co tydzien przyciemnia wlosy a napewno je odzywia. 2 zoltka z jajek miesza sie z kilkoma kroplami oleju rycynowego (do nabycia w aptece) i naklada na wilgotne wlosy po ich uprzednim umyciu szamponem. trzyma sie ta maseczke zawinieta w worek i recznik przez 30-40 minut pozniej zmywa sie

-szampon timotei z henna

-samej henny nie polecam, podobno bardzo szkodzi na wlosy

-poza tym masz różnego rodzaju farby,szampony koloryzujące,kremy i pianki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
karolinka a po ilu tygodniach można zrobić z koloru świński blond na takie ciemniejsze tym sposobem z olejem rycynowym i ile mnij więcej kosztuje tkai olej ??
bo lisci orzecha jeszcze nie ma zanczy są i to zaraz za oknem mi pachną ale takie jescze zielone chyba ze to zielone mają być

bo chciłbym sobie zrobić ciemniejsze wosy boten świński blond w łońcu wygląda jak cłkiem łysa glaca a ja chce miec 3mm a nie łysa pałę
sokforyou bo jakim cude jeszcze nie dostałas a wiem że mi juz pare razy pomogłaś

Zmieniony przez - buby77 w dniu 2005-06-01 19:59:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1654
To może lepiej idź do fryzjera co? Bo takie naturalne sposoby to działają na osoby,które z natury mają ciemne włosy i chca pogłębić swój kolor i dodać im blasku.A więc jeśli obecnie jesteś blondynem to sam chyba nic nie poradzisz.
THX za SOG-a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
to jest tak jestem szatynem ale w słońcu robie się świński blondyn
do fryzjera z 3mm włosów a co on by mi robił no chyba że fryzjerka to tam pod ladą najwyżej

spróbuje tego posobu z tym olejem może mi przyciemni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
mam dość ciemne włosy ale chcialabym je przyciemnic w naturalny sposob, jest to mozliwe??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
wyciag z orzecha wloskiego z lisci chyvba
ale pozniej ciezko sie go pozbyc i zafarbowac.
ale spoosob jak najbarzdiej ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Hej:) mam brązowe włosy, trochę takie jaśniejsze, ale bardzo chciałabym je przycimnić, a nic nie skutkuje, robiłam płukanki z liści orzecha włoskiego i na nic. Są jakieś inne sposoby???? A ten olejek rycynowy, to skąd go wziąć?bo nie znam takiego.A jakieś inne sposoby? Bużka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
olejek w aptece.
ale watpie ze bedzie ci sie chcialo w to bawic.buteleczka jest malutka i ogolnie jest uzywany do brwi, rzes.
nie mozesz poorostu kupic szamponu koloryzującego ?
albo henny do włosoów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
A są szampony koloryzujące?Nigdy się nie spotkałam.Co to za szampony?A henny nie chcę używać, bo podobno szkoszi włosom...
::::)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 542
A ja znam osobę, która farbuje włosy henną (lub tzw. h'ną, używać nazwy jak kto woli :P) i ma ładny brązowy odcień. I na pewno jej nie szkodzi na włosy, raczej odżywia. Kobieta jest po chemioterapii i dlatego bała sie używać jakiejkolwiek farby, z henny była bardzo zadowolona.
Taką hennę do farbowania włosów znajdziesz w sklepie zielarskim, a może i na allegro?
pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cos nie tak z penisem

Następny temat

Balsam ujędrniający

WHEY premium