SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyblokowany młodzieniaszek :(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10005
Endokrynolodzy bezradni rozkladaja rece i kieruja mnie do swoich znajomych/kuzynow kulturystow, co się okazuje CI ludzie znają tylko jeden schemat powtarzany przez jednego swojego guru i rowniez rozkladaja rece ....

Tak to u mnie wyglada, wybaczcie za brak skladu i ładu, lecz moj tryb zycia jest teraz tak roz*****, ze nie potrafie sie skupiac na niczym, a o mysleniu analitycznym nie wspomne ... dobrze, ze chociaz jeszcze fujara jako tako trybi, ale jak zobaczylem poniedzialkowe badania to juz zaczelo byc tylko gorzej ..

Z góry dzięki za odpowiedzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 476 Napisanych postów 13028 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 79809
"Moja sugestia PCT:

- PRZED CYKLEM NA SAA: ocena sytuacji hormonalnej – badanie testosteronu całkowitego, wolnego, LH, FSH, estrogenów, prolaktyny, morfologia krwi, mocz, podstawowe badania wątroby, nerek, serca;
- W trakcie cyklu na SAA – pod koniec tapering dawek długiego estru (np. 3 tygodnie zmniejszasz ilość enanthatu z 500 mg/tydzień do 400, 300, 200 mg – ta sama zasada dotyczy np. nandrolonu, primobolanu czy trenbolonu enanthate);
- Zejście ostateczne z długich estrów, kontynuacja testosteronem, propionatem;
- Tydzień przed końcem cyklu dajesz 5-10 g kreatyny dziennie, kontynuujesz do końca PCT;
- 3-4 dni po ostatniej iniekcji propionatu zaczynasz PCT;
- hCG 1-3 tygodnie (czas podawania hCG zależy od długości cyklu na SAA!) po 1000-1500 IU trzy razy w tygodniu (nie stosuj przestarzałych metod dawkowania np. 2 x w tygodniu po 5000 IU, nie jest to potrzebne, bezpieczne ani zdrowe);
- clomid – 2-3 tygodnie po 50 mg dziennie lub tamoxifen 2-3 tygodnie po 20 mg dziennie;
- ocena sytuacji hormonalnej – badanie testosteronu całkowitego, wolnego, LH, FSH, estrogenów, prolaktyny;
- w razie niepowodzenia terapii kontakt z endokrynologiem.

RABIJEWSKI sugeruje [8]:

„Należy odstawić testosteron lub AAS, a następnie przyjmować 3000 IU hCG domięśniowo co 2. dzień przez minimum 3 miesiące. Ten sposób postępowania można połączyć z inhibitorem aromatazy – anastrozolem albo SERM – tamoksifenem lub cytrynianem klomifenu. Ponieważ wyższe dawki hCG mogą hamować wydzielanie FSH, jednoczesne podawanie klomifenu nie tylko zapobiega supresji wydzielania FSH, ale także może dodatkowo zwiększać syntezę gonadotropin”."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24251 Napisanych postów 257081 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1324222
Daj ankietę dzialu

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24251 Napisanych postów 257081 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1324222
Daj ankietę dzialu....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wybaczcie, ankieta się nie dodała :(

1. WIEK: 20
2. WAGA: 77
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: -
-udo: -
-talia: 77
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ~7
6. DIETA:
-białko: 150
-węglowodany: 350
-tłuszcz: 100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: w wieku 17 lat 20ml propa e2d z odblokiem na listku clomidu i 5000j hcg :), po tym wrocilem do punktu startowego i w wieku 18 lat wpadlem w nie kompetentne rączki i zasugerowano mi 30 enanu, 10 bolda i 10 deci, po tym nie pamietam jak wygladal odblok, ale nie odblokowalem sie dobrze, bo spadlem tragicznie ...
8. TRENING: mobility od sebastiana kota aktualnie
9. CEL CYKLU: wieksza masa miesniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Start 1 marzec 2016, zaczalem z susta genesis 250e3d po dwoch tygodniach zasugerowano mil tren z cybera 1ml e3d, ( 15ml trenu bylo ogolnie wbite) pod koniec kwietnia skonczyl mi forma nie byla wyjsciowa i wkrecilem sobie do glowy, ze musze odpoczac troche od tego rygoru, lecialem az do grudnia sama prolke 200e5d, zakonczylem wspolprace z TRENEREM bo nie bylem zadowlony z podejscia i zaczal sie trudny okres w zyciu, w styczniu, z racji iz nie ma wspolpracy nie ma apteki to przeszedlem znowu na undery. W styczniu tego roku uderzylem enan, ktory mial dobre stezenie i mocno mnie podbilo, wtedy znajomy mi powiedzial, ze zostala mu prolka z tamtego roku i moze mi ją oddac, pokusilem sie i w polowie lutego uderzylem prolke, ktora po zrobieniu badna okazala sie trefna, wystraszylem sie niskim poziomem testo i przybilem 2ml omki aptecznej, która jeszcze kupilem pol roku temu z apteki na recepte, znajomy zasugerowal zebym w koncu zaczal odblok, a wiec zaczalem od hcg 1000j e3d, a potem 500e3d + tamoksifen ed 40mg + clom 25mg ed, lecialem ten odblok od koncowki kwietnia, az do poczatku czerwca, badalem w trakcie lh i fsh caly czas bylo zerowe.. po cyklu zbadalem cale hormony i sie okazalo, ze nic nie ruszylo lh, fsh nadal trzymalo sie przy 0.1 a testosteron ponizej normy, takze uderzylem do z pozoru doswiadczonych kulturystow i zalecili mi wskoczyc na propa, wskoczylem na propa z poczatkiem czerwca 100 e2d i skonczylem go jakies 5 dni temu, badania robione w poniedziałek, prop okazal sie trefny najwidoczniej

Zmieniony przez - MlodyHanys w dniu 2017-06-29 13:04:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 379 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46578
Ale sobie burdel zrobiłeś tymi cyklami bez ładu i składu. Prop niekoniecznie fejk po 5 dniach już mało co go tam krąży, zrezztą ciężko wydać 20zł i mieć pewność
Fsh i lh nisko bo jesteś zblokowany po teście już teraz powinno iść hcg, nie wiem na co ty czekasz??
Ogarnij jak najszybciej HCG i walnij 5000jm na raz za 5 dni 2500jm i potem co 3 dzień 2500jm
ogarnij też symex i podjadaj sobie do pierwszej iniekcji HCG tabsa potem do każdej po pół
po 12500jm HCG badanie testa i estro i prolaktyna jak test będzie w miarę wysoko kończysz wbijać na 15000jm jak nie dobijasz do 20000jm estro i prolka przed wejściem na clom+nolva ma być w widełkach zrobisz badanie wstawisz tutaj to się doradzi resztę, jak narazie ogarniaj HCG NA TERAZ i zaczynaj wbijać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dziękuje Ci bardzo byku !

EDIT :

Witam ponownie !

Jestem na ostatnim etapie, mianowicie zostało mi jeszcze 2.5k jednostek, które na wieczór sobie wbije. W trakcie bicia hcg jak zalecił Baryla, badałem poziom testo wraz z estradiolem
Jak zaczynałem z poziomu 1.31, tydzien czy poltorej tygodnia minelo i ukazało się na papierze 2.41, nastepnie znowu sie zbadalem i cyferki podskoczyly do 4.14 :3
estradiol cały czas trzyma się w okolicach ~50 ( optymalnie? ) Dodam, że mam genetyczne problemy z sutami, które prawdopodbnie w przyszlosci pojda pod skalpel, aktualnie w niektore dni czuje swedzenie, lekki ból jakby te wulkany miały wybuchnac.

Załączam badania, które robiłem wczoraj i niestety, ale nie jest kolorowo LH I FSH jak mialem pol roku temu zerowe, takie jest i teraz. Ręce opadają, sugerujecie Panowie zarzucić teraz solo clomid czy coś dorzucić, ograniczeń finansowych nie ma. Chciałbym jedynie doprowadzic w koncu organizm do homeostazy i zaczac w koncu wszystko od

Zmieniony przez - MlodyHanys w dniu 2017-08-02 17:16:38

Zmieniony przez - MlodyHanys w dniu 2017-08-02 17:18:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
refresh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 379 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46578
Jakie są normy dla tych hormonów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Ile wbiles juz hcg teraz ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wybaczcie, ale jakis crash sie zrobil z tego screenshota, normy wedlug kolejnosci :

11.8-48.9
1.4-7.5
1-7.1
5.4-15.4
2.41-8.27

Łącznie +/- 17.500j

Zmieniony przez - MlodyHanys w dniu 2017-08-02 17:37:52

Zmieniony przez - MlodyHanys w dniu 2017-08-02 17:39:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Wbij jeszcze ze 3 lotki po 2500 tego hcg
I nastepnie clomid 50 mg i nolva 20 mg i lec clom i nolve 30 dni i badania jak dalej bedzie slabo to odstawiasz nolve i dalej lecisz clom do skutku

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyto + Deka + meta + Prygnat po terminie :D

Masa