SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przybliżone zapotrzebowanie kaloryczne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Trening bokserski jako normalne wyprowadzanie ciosow, sparingi itp do aerobowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co z waleniem w worek (na siłe)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Jak uderzasz w worek jakbys staczal walke, znaczy z ruszaniem sie (chodza nogi, uniki itp) sam zauwazysz ze poczujesz sie po pewnym czasie jak po kilku kilometrach biegu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No pewnie Bartkos że taki trenig męczy, nawet bardziej jak bieg, ale chodzi
o to czy robiąc całościowy trening (worek, pilka, cień, itd) można spalić troszkę tłuszczu:)?, nigdy nie trzymałem jak dotąd jakies diety, i zastawnawia sie czy jakbym pojadł troche z głowa to bym spalił, bo lato sie zbliza:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Na dietach sie nie znam, wiec w nich ci nie pomoge. Ale zapewniam, ze przy takim treningu mozna spalic tluszcz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Khaine - gratuluje pomyslu :)
Mam jednak pytanie, jesli prog kaloryczny wynosi (podaje w zaokragleniu)3500 to przy redukcji musze odjac 500 kalorii (czytalem ze to optymalna wartosc), a jak ma sie do tego "podtawowa przemiana materii" ktora u mnie wynosi 2200? Co dokladnie to oznacza i jak tego uzyc przy redukcji.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
ja mam podobne pytanie czy ta podstawowa przemiana materii to tyle ile powinienem jesc codziennie zeby nie tyc ani nie chudnac ? a prog kaloryczny zeby rosnac mam jesc tyle ile on wynosi czy wiecej a jesli tak to o ile ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Khaine chyba zrobil sobie przerwe, bo dawno go tu nie bylo.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Zrobilem przerwe, nie mam czasu na sfd chociaż bardzo bym chciał

Niestety trzeba jakoś zarabiać na życie a gdy przychodze z roboty idę na trening a potem do kobiety i tak to się kręci... W każdym razie postarałem się zostawić coś po sobie co się mam nadzieję przydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sog, czegoś takiego szukałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

picie piwa a jazda na rowerze

Następny temat

Wybrane posty działu Odżywianie

WHEY premium