SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przwdtreningówka pod CF, SW

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Szukam kolejnej przedtreningówki pod crossa/ sporty walki.
Jadłem już (ustawione według najlepszego działania)

1.High Kick z IHS, numer jeden. Świetne pobudzenie, Focus, zwiększona wytrzymałość i wydolność.
2. Pre-W boxa z linii CrossBox. Pobudzenie trochę mniejsze niż na HK, wytrzymałość na plus, płuca bez większej różnicy.
3. Fireworks ze Sciteca, pobudzenie umiarkowane, wytrzymałość lekko na plus. Bez tytułowych fajerwerków.
4. Rave z Rage Nutrition, największe rozczarowanie.

Wyszło obecnie coś nowego wartego uwagi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Sprawdź jeszcze ACTIVLAB Kumite albo coś z dedykowanych crossfiterom od Amarok Nutrition (Be Ready, Be Extreme lub Unbroken) Wszystkie 3 działały bardzo pozytywnie. Oczywiście pamiętaj, że zawsze odczucia są kwestią indywidualną i to co jednego wyrywa z kapci innego przyprawi o ziewanie

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
nie lepiej samemu coś zmontować z monopreparatów?
musisz mieć świadomość, że jak coś 'jest pod np. crossfit' to nie oznacza, że nie jest np. pod zwykły trening siłowy czy na odwrót :) to tylko marketing , te linie pod 'sw' , 'cf' itd

Oczywiście składy są bardziej ukierunkowane i np. przedtreningówki pod 'SW" stawiają na adaptogeny, srodki pobudzajace, energetyczne , a nie prekursowy tlenku azotu - bo wiekszosci fighterom przeszkadza zwiekszona pompa miesniowa, ale to nie są jakieś mega istotne różnice

Możesz sobie z produktów np. Treca zmontować sam fajną przedtreningówką odpowiadającą Twoim założeniom, opierając się na bazowych produktach czyli na beta alanine, kofeinie czy guaranie, jakimś adaptogenom, jak preferujesz boostery NO to aakg/cytrulina/arginina; do tego jakaś forma kreatyny - jesteśmy akurat w dziale sponsorowanym, także trudno tutaj pisać o innych firmach ale z SFD czy AllNutrition wszystkie w/w substancje kupisz solo i wbrew pozorom te kilka puszek nie bedzie kostowało nagle bardzo dużo, bo małe opakowania rzędu 250g i tak starczy na bardzo długo, zajrzyj z pytaniem do działu https://www.sfd.pl/suplementy a tam więcej napiszę z linkami do produktów, ale i sam je znajdziesz na sklep.sfd.pl

Jak wolisz jednak miec wszystko w jednym preparacie to sprawdź Berserk Rave
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
dokładnie tak jak pisał Kuba. Poza tym temat już był https://www.sfd.pl/SUPLEMENTACJA_W_CROSSFICIE__PRZEDTRENINGÓWKA-t1163075.html;) poza tym jeżeli chodzi o cf czy sporty walki to chodzi wyłącznie o pobudzenie a nie o pompę mięśniową. Często lepiej niż typowe przedtreningówki lepiej pod kątem pobudzenia działają spalacze tłuszczu przed treningiem CF tylko musisz się liczyć z większą potliwością i spadkiem masy ciała a niektórzy tego nie chcą. Poza tym, nie wiem czy pod SW czy CF potrzeba czegokolwiek za dużo bo sama aktywność sprawia że dosyć mocno szybko rośnie tętno także uważaj żeby nie przedobrzyć ;) Może kawa z cynamonem, imbirem i chilli ??? ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Ja to wszystko na prawdę wiem. Pisząc pod CF/ sporty walki miałem na myśli coś co pobudzi, zwiększy wytrzymałość, wydolność, więc uprościłem.
Dałem w pierwszym poście swoje spostrzeżenia co do kilku pozycji które testowałem, myślałem że wiadomo jaki kierunek mnie interesuje.

Banan składać samemu mi się po prostu nie chce, to że wydam 50-100 zł więcej na gotową puchę mnie nie boli.
Potrzebuje tylko kilka nowych pomysłów do przetestowania.


Zmieniony przez - pater007 w dniu 2018-05-04 11:54:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
można pojsc też w kierunku tych troche mocniejszych, opartych jeszcze na dmaa, dmha, dmba, amp citrate itd
https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Stymulanty__działanie_i_dawkowanie._Rodzaje_stymulantów-a1101.html

to już jednak poza sklepem sfd, ja osobiscie skonczylem niedawno fury od golden labs i śmiało polecam - swietne treningi, nie ma tam wg mnie tyle 1,3 w skladzie co na etykiecie,smiem twierdzic jako stary wyjadacz ,ze moze nawet nie ma tam geranium tyko jakas pochodna (to teraz czesto spotykane, bo gera zbanowana juz jakis czas) ale działał naprawdę w punkt, bardzo dobre pobudzenie, focus, wytrzymalosc na plus , 'pompy' specjalnie mocno nie odczuwałem ,a jak potrzebowałem cos wiecej to solo dorzucałem aakg/cytruline czy chociazby sól himalajską /sok z buraka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
A tętno podnosi? Tego też muszę unikać bo automatycznie czasówki mi się pogarszają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
każdy stymulant, a tym bardziej mocniejszy może mieć wpływ na ciśnienie krwi co za tym idzie wyższe tętno..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2
Ja piję kawę z kordycepsem od four sigmatic (kupiłem w polskim sklepie online) i działa bardzo dobrze ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kwiecień - nagrody za aktywność

Następny temat

HSPU Head Stand Push Up - Pompka w staniu na głowie - technika, błędy i wskazówki

WHEY premium