SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeziębienie a siłownia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6691
Witam regularnie chodze na siłownie niestety juz 3 dni choruje jestem przeziębiony boli mnie gardło ,miałem gorączke ale już ją zbiłem dodatkowo mam katar zaczełem nie dawno brac kreatyny 3 dni przed chorobą zdecydowałem że odłoże ją na czas choroby dobrze zrobiłem ? Stosowałem dietę teraz jak jestem chory za duż nie jem z powodu braku apetytu jakie moga byc skutki tej przerwy spadek siły masy >> ?? Jeżeli tak to o ile ?? PZDR

No pain, no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 490
Choroba to stan organizmu, którego każdy który chodzi na siłke nie lubi... choroba osłabia organizm. Np podczas grypy, kiedy to musisz zażywać antybiotyki, one osłabiają organizm.

Kumpel podnosił 105 kg na klate, później chorował 10 dni(brał jakieś antybiotyki), podczas choroby nie ćwiczył i nie jadł wg diety i po chorobie na siłowni 85kg go dosłownie przygniotło...

Wybrać rzeczy wielkie przebierając w rzeczach małych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Kwestia indywidualna.
Jak narazie zamiast się martwić spadkami lecz się dobrze - wygrzej.
Szybciej wyzdrowiejesz szybciej wrócisz do treningów i formy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6691
A jeżeli nie będe ćwiczył ale diete będe jechał ostro tak jak zawsze ?? to bedzie lepiej ??

No pain, no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 490
Posłuchaj "krzykacz'a" ma racje
Pozdrawiam

Wybrać rzeczy wielkie przebierając w rzeczach małych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6691
No dobra posłucham krzykacza ale intryguje mnie jeszcze jedna sprawa i chciuałbym sie spytać ale nie bede robił bałaganu na forum i zakłądał nowego tematu dlatego spytam sie w tym temacie .Odnośnie moje wzrostu .Mam 16 lat i 178 cm (matka 172 cm , ojciec 179 cm ) a moj dziadek maiał 188 cm . Czy urosne jeszcze ??

No pain, no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
do wróżki...
1

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6691
Nie chce mi sie tam iść a wogóle daleko mam do wróżki

No pain, no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przykurcz :/ pomoc.

Następny temat

dziwna sperma

WHEY premium