SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeterminowane odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 413 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2746
Hej chłopaki powiedzcie mi czy się zatruje jak zeżre stare zapasy odżywek, znalazłem w piwnicy szczelnie firmowo zamknięte puchy z HiTeca, odżywki białkowe Anabolic Protein i Nutrition a nawet jakieś tablety. Data wybita na nich to 2009 i nie wiem czy mogły stracić właściwości czy mogę wszamać. Były w zacienionym chłodnym miejscu. A obok nich leżało pół kilo kreatyny monohydratu, ta jednak otwarta przesypana z innego opakowania, jednak w szczelnej puszce. Co myślicie o moim znalezisku, zeżreć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 366 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3886
spróbuj i sie dowiesz,,, hahah białka bym nie jadł bardzo mozliwe wizyty w kiblu

,,.,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym zjadł jeżeli były by nie otwarte i data ważności była by przynajmniej do dzisiaj. Poszukaj daty ważności. Jesli jednak data ważności to 2009 to kosz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 413 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2746
To przez najbliższy tydzień na Allegro nie kupujcie nic z HiTeca ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
wyrzuc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3001
mam takiego kumpla , co by nawet na date nie patrzył tylko by zjadł

Siła jest bogiem , trening nałogiem, rzeźba zabawą , masa podstawą .


http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Kosz.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 371 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3926
chyba jednak trochę za długo postały. Szkoda że tyle supli sie marnuje.

SHUT UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 413 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2746
Nic nie zmarnuje się wygrzebałem temat z 2007 roku i tam każdy gadał żeby żreć, że nic im nie będzie jak były hermetycznie zamknięte a tu mówicie żeby wywalić. Zmienia się ludzka natura czy co ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
obecnie polska jest w latach urodzaju wiec kazdy woli kupic nowe

a tak na serio, nie powinno sie nic stac z nimi, ale zawsze ryzyko jest.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2176
Ja bym jadł jak za free

Masa ponad wszystko (czysta)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 cykl - masa

Następny temat

Activelab HMB + Activelab L-carnityne 3 + TREC PERFECT WHEY PROTEIN

Wiecej