SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przesyłka nie została wysłana

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114
Witam.
Zamówiłem paczkę w poniedziałek, tego samego dnia w aplikacji InPost oraz na e-mail dostałem informację, że paczka jest w trakcie przygotowania. Od tamtej pory nic się nie ruszyło. Napisałem dwa maile, niestety bez odpowiedzi. Czy mógłby ktoś mi powiedzieć kiedy ta przesyłka zostanie wysłana?
Pozdrawiam
nr InPost 645323898114202029559604
nr zamówienia 4035210


Zmieniony przez - pomaranczka04 w dniu 2021-04-15 14:08:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
Ja zamówiłem w nd i też nadal cisza.. żadnej informacji i odp na mejle
1

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
U mnie to samo zamówienie nr 4035825
Zamawiam od ponad 10 lat z SFD i pierwszy raz tak się zdarzyło. Zawsze paczka następnego dnia była max dwa dni a teraz dalej status w przygotowaniu


Zmieniony przez - 19szymon62 w dniu 2021-04-15 16:05:06
1

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
Kiedyś czekałem grubo ponad tydzień za jakąkolwiek informacją i powiedziano mi, ze nie wiadomo kiedy dostanę..
Jak przyszła po 2tyg to nie przyjąłem bo kupiłem te same suple w K**.
Teraz mi się nie śpieszy więc cierpliwie czekam.
Jak mają problemy z wysylkami to mogliby chociaż dać taką informacje ogólną np na pasku do góry strony jak nawet nie odp na mejle
1

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114
Dzięki bardzo za odpowiedź. No cóż, będę czekać i zobaczymy kiedy dojdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
Mija z nd właśnie wyruszyla
1

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114
Dzięki bardzo za wiadomość. Moja dalej nic. Może jutro ruszy i po weekendzie dojdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114
Dostałem odpowiedź na mailu, że mają dużo zamówień i paczka będzie na początku przyszłego tygodnia więc czekam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 36
Dzień dobry, najmocniej przepraszamy za wydłużony czas realizacji.
Jest on związany z bardzo dużą ilością zamówień, którą otrzymaliśmy w związku z promocją Majewscy20.
Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Wszystkie zamówienia trafią do swoich właścicieli :)
Pozdrawiamy serdecznie!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 253 dni Przeczytanych tematów 9
Dzien dobry, w poniedzialek zamowilem produkty do UK, ale przesylka nie zostala wyslana. Kupuje pierwszy raz w ten sposob wiec troche sie niepokoje, ze cos bedzie nie tak. Numer zamowienia 7002078
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anulowanie zamowienia

Następny temat

Nie wiem czy moje zamowienie zostało do mnie wysłane

WHEY premium