SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przestawianie się ucha

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 456
Witajcie!

Mam problem, z którym nigdy wcześniej się nie spotkałem. Jestem na diecie niskokalorycznej już pół roku, miałem bardzo dużą nadwagę i z 119kg jestem teraz przy wadze 76kg, wzrost 183cm. Jestem też w wieku 16 lat rocznikowo. Ostatnio, jakiś miesiąc temu, gdy biegałem na bieżni i postanowiłem przyśpieszyć co nieco na ostatnią minutę, pod koniec zaczęło mi się przestawiać lewe ucho. O co chodzi? Chodzi o to, że jak coś mówiłem, to dźwięk oddalał się i przybliżał jakby do lewego ucha. Coś w stylu efektu z lotu samolotem, tylko że na lewe ucho i tak jakbym słyszał siebie raz od środka i od zewnątrz. Gdy też mam takie coś i piję np. wodę, to słyszę to bardziej szczególnie w lewym uchu, jakbym słyszał co się dzieje wewnątrz. Czasami też jak zanurzam głowę w wodzie podczas kąpieli, to czuję że coś w tych uszach 'siedzi', tak jakby gdzieś były lekko zatkane czy coś w tym stylu. Żadne sztuczki z połykaniem śliny nie pomagają. Myślałem, że wszystko już w porządku i to było chwilowe. Po malutkiej przerwie zacząłem znowu ćwiczyć i gdy już porządnie się rozgrzeję, to znowu następuje ten problem z uchem. Dzisiaj już dwa razy tak było. Strasznie mnie to martwi. Najdziwniejsze jest to, że zaczęło się to dziać dopiero miesiąc temu, a ćwiczę już przecież przez jakiś czas. Co to może być?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Przyczyna może leżeć w ciśnieniu tętniczym,sprawdzałeś czy nie masz za wysokiego?
Oczywiście opcji może być dużo więcej,nie jesteśmy w stanie zdiagnozować ich przez internet.
Proponuje wizytę u laryngologa .

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski wzrost.

Następny temat

Skręcony staw kolanowy

WHEY premium