SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przestać czy dalej robić masę?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem na początku 57 kg przy wzroście koło 172 ogólnie nie miałem zbytnio mięśni. Stosując się do rad poszedłem w masę, przytyłem 10 kg i teraz mam koło 67 kg. Czuję mięśnie, to wszystko ale też trochę sie ulałem. I nie wiem czy zacząć robić redukcje czy dalej masę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Trudno sensownie ocenić bo zdjęcia są zupełnie różne. Zrób sobie teraz sensowne zdjęcia na tle ściany tak abys uchwycił całą sylwetkę będzie Ci później lepiej porównywać progres na dobrze zrobionych zdjęciach.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak się ulałes to znaczy ze masa źle poszła, podzuć fotki do oceny, moze trzeba trochę zredukować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Starałem się jeść zdrowo w dodatku miałem duża nadwyżkę białka i do tego siłownia 3xw tygodniuu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Z tego ujęcia ulania nie widać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na innych jest jakoś podobnie. Znaczy ja tutaj kiedyś zakładałem wątek odnośnie czy iść na masę. Tak samo byłem u trenera personalnego który mi powiedział ze mam nabić koło 70/71 kg i wtedy zacząć redukcję.Znaczy czuję mięsnie bardziej niż miesiąc temu i nie wiem czy mam dalej kontynuować masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tu nie chodzi o dojście do konkretnej wagi bo to nie problem, problem to dojść do konkretnej wagi z jak najlepszym poziomem BF.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciąglę cwiczę każdą partie swojego ciała i jestem na nadwyżce kalorycznej. Omijam niezdrowe jedzenie. Jem sporo rzeczy zawierających białko tak że dziennie pochłaniam koło 100g białka.Generalnie moja dieta składa się z ryb, mięsa kasz czy jajek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje BF wynosi koło 13%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
W tanity itp wynalzki nie ma co wierzyć. mozesz mieć taki bf bo jesteś chudy i nie masz masy mięśniowej jeszcze rozwiniętej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33021 Napisanych postów 23124 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277955
HarrsonDW
Moje BF wynosi koło 13%
daj wyraźne zdjęcie całej sylwetki do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Jak masz 13% bf to jest fajny już poziom ale z tego zdjęcia niestety niewiele widać, daj zdjęcie luzem całej sylwetki to wówczas będzie łatwiej coś doradzić.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najtańsze drążki Marbo Sport

Następny temat

przymocowanie drążka do podciągania

WHEY premium