SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwa w splicie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 652
Mam 2 pytania, nie chcę, zakładać 2 tematów, bo można krótko odpowiedzieć. Więc: robię split 7 tydzień właśnie skończyłem i nie wiem, czy jechać dalej jeszcze ze 2 tyg na przykład ? No i poza tym jest problem przerwy, jeśli zrobić to tygodniową. Ale przecież normalnie klatkę ćwiczę raz w tygodniu np. w niedzielę (dziś). Jeśli zacznę za tydzień nowy plan to tak jakby tej przerwy nie było, bo zawsze mam tydzień przerwy. Więc mam zacząć nowy trening za 2 tygodnie ?
Po drugie takie szybkie pytanie, czy zwykłe pompki mogą być alternatywą dla wyciskania na płaskiej? Nie będę miał stojaków przez 6 tygodni i nie mam ochoty ciągać ciężaru po swoim ciele
Więc zrobić pompki, czy jakieś inne ćwiczenie na klatkę ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1090 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10444
nie musisz czekac tych dwoch tygodni do pojechania z nowym planem, odpocznij kilka dni nic nie cwicząc na siłce i wracaj.
a co do płaskiej to postaraj sie załatwić kogoś kto ci poda gryf, kiedys sie tak robilo jak sie sprzetu nie mialo. no a jesli to niemozliwe to mozesz pogibac pompki z obciazeniem na plecach.

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3299
3 krzesła i jedziesz pompki na krzesłach, staraj się schodzić głęboko, bardzo dobre ćwiczonko, idzie o wiele ciężej niż zwykle pompki na podłodze.

pozdrawiam

Odpal, odleć jak najdalej... ;)

www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Technika wyciskania - potrzebne rady

Następny temat

Plan-do oceny

Whey vit